Szukaj

Sklep stacjonarny

Szukasz wózka do biegania, przyczepki rowerowej, fotelika lub innego sprzętu,by pojeździć z Twoją pociechą?

Chcesz je zobaczyć na żywo, przymierzyć, porównać?

Zapraszam do mojego sklepu stacjonarnego w Kaliszu! Stworzyłam miejsce z myślą o Tobie! Miejsce, gdzie przed zakupem możesz zobaczyć jak sprzęt faktycznie wygląda, ocenić czy spodoba się Twojemu pasażerowi, jak również czy zmieści się do bagażnika auta, co też przecież jest ważne.


Przygotowałam szeroką ofertę najważniejszych i największych producentów przyczepek i wózków rekreacyjnych. Sama biegam, tak więc przy filiżance kawy doradzę Ci w wyborze, posłucham czego szukasz i co dla Ciebie jest ważne.

Będziemy mogli na spokojnie przejrzeć ofertę, bo w tym czasie Twój maluch zajmie się malowaniem ścian i obrazków, które dla niego przygotowałam.

Bądźcie spokojni o miejsce do parkowania, przygotowałam ich aż 4.
Jeżeli chcesz przyjechać rowerem, to nie ma sprawy. Na zewnątrz jest specjalny stojak rowery.

Zapraszam, HaniaJak do nas trafić?

Sprawdź nasz sklep i wypożyczalnię, odwiedzając Kalisz. Wózki i przyczepki są tu dostępne od ręki, tak byś mógł wypróbować je i zobaczyć na miejscu. To jedno z niewielu takich miejsc w całym kraju! Nasi klienci przyjeżdżają do nas z dziećmi z różnych zakątków Polski. Dokładamy wszelkich starań, by czuli się u nas dobrze, a przede wszystkim, by mogli wybrać sprzęt, który da radość oraz zapewni wiele korzyści całej rodzinie.

Sklep stacjonarny i wypożyczalnia są otwarte:

Kalisz, ul. Nowy Świat 11

Pon. - Pt. 9:00 - 16:00
Soboty - 11:00 - 13:00

Pamiętaj, że sklep internetowy otwarty jest 24h.

Możliwość płatności w sklepie kartą.

Jeżeli możesz nas odwiedzić tylko w inne godziny, zadzwoń pod numer 517 605 117, postaram się coś zaproponować.

Do naszego sklepu prowadzi dogodny dojazd z Konina, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa czy Wrześni. Z tych i wielu innych miejscowości dojedziesz do nas szybko i zdążysz wypożyczyć przyczepkę rowerową nawet wtedy, kiedy wycieczka na którą się wybierasz, jest zupełnie spontaniczna.

Wypożyczalnia przyczepek rowerowych

Chcesz dokładnie przetestować możliwości przyczepek przed zakupem? A może po prostu rzadko jeździsz na rowerze, bo wolisz inne aktywności? Jeśli tak, to mamy również opcję dla ciebie. Jest nią wypożyczalnia przyczepek rowerowych w Kaliszu.

Nie zwlekaj! Pooglądaj na żywo przyczepki i wózki. Kalisz jest miejscem, gdzie wypożyczysz sprzęt na rodzinną wyprawę. Jeśli będziesz zadowolony z wybranego modelu, możesz od razu zakupić go w naszym sklepie.

W naszej wypożyczalni dostępne są:

  • THULE Cross 2 - dwuosobowa amortyzowana przyczepka rowerowa, idealna na długie wypady, dzięki dużemu, składanemu bagażnikowi.


  • Burley Solo - jednoosobowa przyczepka na elastomerowo-sprężynowym zawieszeniu, demontowane siedzenie ułatwia czyszczenie, a niewielka waga zaskakuje każdego!

Wszystkie przyczepki wypożyczamy w zestawie z kołem spacerowym.

Wózek do biegania:

Hol rowerowy:

  • Hol Trail Angel - dokładna specyfikacja znajduje się tutaj. Hol umożliwia podpięcie roweru dziecka do roweru osoby dorosłej. Montaż jest prosty i bardzo stabilny.

Dajemy Ci nie tylko jasne i przejrzyste ceny, dajemy coś więcej - zniżkę przy wypożyczeniu sprzętu na więcej niż 4 dni!
O szczegóły zapytaj na miejscu.