Szukasz wózka do biegania, przyczepki rowerowej, fotelika lub innego sprzętu by pojeździć z Twoją pociechą?

Chcesz je zobaczyć na żywo, przymierzyć, porównać? 

Zapraszam do mojego sklepu stacjonarnego w Kaliszu! Stworzyłam miejsce z myślą o Tobie! Miejsce, gdzie przed zakupem możesz zobaczyć jak sprzęt faktycznie wygląda, ocenić czy spodoba się Twojemu pasażerowi, jak również czy zmieści się do bagażnika auta, co też przecież jest ważne.

Przygotowałam szeroką ofertę najważniejszych i największych producentów przyczepek i wózków rekreacyjnych. Sama biegam, tak więc przy filiżance kawy doradzę Ci w wyborze, posłucham czego szukasz i co dla Ciebie jest ważne.

Będziemy mogli na spokojnie przejrzeć ofertę, bo w tym czasie Twój maluch zajmie się malowaniem ścian i innych obrazków, które dla niego przygotowałam.

Bądźcie spokojni o miejsce do parkowania, przygotowałam ich aż 4.

Jeżeli chcesz przyjechać rowerem, to nie ma sprawy. Na zewnątrz jest specjalny stojak rowery.

Jak do nas trafić

Kalisz, ul. Nowy Świat 11

Jesteśmy otwarci:

Pon. 9.00-17.00
Wt. – Czw. 9.00 – 16.00
Pt. 9.00 – 17.00
Sob. zamknięte (możliwość indywidualnego umówienia się, wystarczy zadzwonić 606 495 093).

Możliwość płatności w sklepie kartą.

Jeżeli możesz nas odwiedzić tylko w inne godziny, zadzwoń pod numer 606 495 093, postaram się coś zaproponować.

Pamiętaj, że sklep internetowy otwarty jest 24h.

Zapraszam serdecznie,

Hania

Dla kogo jest sklep?

Sklep został stworzony z myślą o rodzicach, którzy przed zakupem sprzętu chcieliby go zobaczyć, przetestować, przymierzyć do bagażnika samochodu i co najważniejsze sprawdzić jak maluch czy maluchy czują się w środku.

Przyczepki rowerowe i wózki do biegania zyskują coraz większe grono fanów – aktywnych rodziców. Zastanawiasz się nad kupnem sprzętu, który sprawi, że twój maluch będzie ci towarzyszył w czasie biegania, jazdy na rowerze lub na nartach, ale chcesz mu się przyjrzeć przed zakupem?

Jeśli tak, to koniecznie odwiedź nasz sklep stacjonarny w Kaliszu. Przekonasz się, że czas spędzony z maluchem nie musi odbywać się kosztem rezygnacji z codziennej aktywności fizycznej.

Przyczepki rowerowe

W naszym sklepie znajdziesz wysokojakościowe i bezpieczne przyczepki rowerowe Thule, Croozer, Burley, Qeridoo, a także modele innych, znanych producentów. Wiele z nich to rozwiązania zupełnie uniwersalne – możesz je z powodzeniem przekształcać w wózki spacerowe lub te przeznaczone do biegania. W naszym sklepie stacjonarnym w Kaliszu możesz przekonać się o funkcjonalności i jakości przyczepek oraz wózków dla dzieci. Nauczysz się, jak prawidłowo przypiąć przyczepkę i przekonasz się, że przymocowanie jej do twojego roweru jest wyjątkowo łatwe. Co najważniejsze, na żywo sprawdzisz, jak bezpiecznie i wygodnie będzie podróżować twoje dziecko. Przyczepki rowerowe i wózki na żywo sprawdzisz w naszym sklepie w Kaliszu, do którego z łatwością dojedziesz również z Łodzi, Poznania czy Wrocławia. Serdecznie zapraszamy!

Wózki do biegania

W naszym sklepie, poza przyczepkami, znajdują się także wózki do biegania. Możesz sprawdzić modele takich marek, jak Bob, Thule, X-Lander, a także Baby Jogger. Przyjedź do nas i przekonaj się, że wózki świetnie sobie poradzą zarówno na trasach długich, na których kluczowy jest komfort maluszka, jak i trudnych, kiedy odpowiednia amortyzacja jest nieoceniona. Siedziska dla dzieci zapewniają im bezpieczną jazdę, kiedy ty będziesz bić swoje własne rekordy. Lekkość i ergonomia wózków sprawia, że prowadzenie ich jest łatwe i nie utrudnia aktywności sportowych.

Wypożyczalnia przyczepek rowerowych

Chcesz dokładnie przetestować możliwości przyczepek przed zakupem? A może po prostu rzadko jeździsz na rowerze, bo wolisz inne aktywności? Jeśli tak, to mamy również opcję dla ciebie. Jest nią wypożyczalnia przyczepek rowerowych w Kaliszu. Do naszego sklepu prowadzi dogodny dojazd z Konina, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa czy Wrześni. Z tych i wielu innych miejscowości dojedziesz do nas szybko i zdążysz wypożyczyć przyczepkę rowerową nawet wtedy, kiedy wycieczka na którą się wybierasz, jest zupełnie spontaniczna.

logo logo logo logo logo logo