Darmowa wysyłka od kwoty 200 zł         Sklep stacjonarny        Wysyłka w 24h 

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Regulamin wypożyczalni

Regulamin wypożyczalni wozimysie.pl

1 § Definicje

Wypożyczalnia - wypożyczalnia sprzętu turystyczno-sportowego, prowadzona przez WOZIMY SIĘ Hanna Borowiak, ul. Nowy świat 11, 62-800 Kalisz, NIP 669-231-17-29

Regulamin – regulamin, zgodnie z którym następuje zawarcie umowy najmu sprzętu

Klient – osoba pełnoletnia, wypożyczająca sprzęt

Umowa – umowa najmu, na podstawie której, wypożyczany jest sprzęt turystyczno-sportowy

2 § Wypożyczenie


 1. Aby wypożyczyć sprzęt, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub osobistej w sklepie stacjonarnym oraz wpłaty zadatku w wysokości uzgodnionej osobiście.
 2. Zadatek zostaje odjęty od kwoty końcowej wynajmu.
 3. Przed podpisaniem umowy, Klient zobowiązany jest przedstawić ważny dokument tożsamości ze zdjęciem.
 4. W dniu zawarcia umowy spisany zostanie protokół przekazania sprzętu, zawierający informacje o stanie i kompletności wypożyczonego sprzętu.
 5. W dniu podpisania umowy, pracownik przedstawia instrukcje prawidłowej eksploatacji sprzętu i instrukcję obsługi. Podpisanie umowy jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z w/w instrukcją.


3 § Czas


 1. Czas wypożyczenia liczony jest od momentu podpisania umowy jako pierwsza doba.
 2. Klient zobowiązany jest do terminowego (ustalonego w Umowie) zwrotu sprzętu. W przypadku okoliczności uniemożliwiających zwrot sprzętu w ustalonym terminie, Klient zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania wypożyczalni, poprzez kontakt osobisty, mailowy (hania@wozimysie.pl) lub telefoniczny (606-495-093).
 3. Nieuzasadniona, przekraczająca dobę zwłoka w zwrocie sprzętu, powoduje zgłoszenie powyższego faktu do właściwego organu ścigania jako przywłaszczenie.


4 § Zwrot


 1. Klient zobowiązany jest do zwrotu sprzętu w stanie niepogorszonym o skutki nieprawidłowej eksploatacji, bez uszkodzeń. Punkt ten weryfikowany będzie z Protokołem przekazania sprzętu.
 2. Sprzęt powinien być oddany w stanie, w jakim został wypożyczony. Koszty czyszczenia będą pobierane z kaucji zabezpieczającej, w wysokości:
 1. duże zabrudzenia na kołach i poszyciu; błoto, piasek, liście itp. – 50zł
 2. zabrudzenia trwałe na poszyciu i we wnętrzu kokpitu; farba, tłuszcz, plamy jedzenia – 150-300zł, w zależności od kosztów czyszczenia.
 1. Klient nie ponosi odpowiedzialności za normalne zużycie sprzętu, wynikające z użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.
 2. W przypadku kradzieży/zaginięcia sprzętu, Klient jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Wypożyczalnię oraz organ ścigania.


5 § Koszty i odpowiedzialność za przedmiot umowy


 1. Opłata za okres wypożyczenia – w przypadku wypożyczenia osobistego – gotówką/kartą płatniczą w momencie przekazania sprzętu, lub przekazem na rachunek bankowy wypożyczalni.
 2. Wypożyczalnia pobiera kaucję w wysokości 400 zł, płatną w momencie podpisania umowy oraz zwrotną w 100% w momencie zwrotu sprzętu w stanie nienaruszonym.
 3. Wypożyczalnia zastrzega możliwość zatrzymania kaucji do momentu wyceny zniszczonego sprzętu i rozliczenia kaucji na poczet naprawy/zakupu nowych części.
 4. Klient ponosi odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt.
 5. W przypadku uszkodzenia przedmiotu przez Wypożyczającego, jest on zobowiązany do zwrotu kosztów naprawy.
 6. W przypadku zniszczenia, trwałego zabrudzenia bądź utraty/kradzieży przedmiotu lub jego części w okresie wypożyczenia sprzętu, Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości odpowiadającej wartości tego przedmiotu, według stanu z dnia wypożyczenia i cen rynkowych w dniu jego zwrotu, lub cen rynkowych w dniu, w którym zwrot miał nastąpić. Zwrotu wartości przedmiotu lub jego części, w przypadku jego utraty lub zniszczenia a także zwrotu kosztów naprawy, w przypadku jego uszkodzenia, dokonuje się w polskich złotych, w ciągu jednego dnia od upływu okresu wypożyczenia przedmiotu.


6 § Polityka prywatności


 1. WOZIMY SIĘ Hanna Borowiak zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klient wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez firmę WOZIMY SIĘ Hanna Borowiak dla celów umożliwjających klientowi korzystanie ze strony www.woimysie.pl jak również w celu skontaktowania się z klientem bądź przesłania mu informacji o nowych produktach w ofercie.
 2. Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl