Szukaj

O nas

Miło nam Cię widzieć! Poznaj nas, zobacz kto tworzy WOZIMYSIE.PL, jaka przyświeca nam idea i dlaczego padło właśnie na wózki do biegania i przyczepki rowerowe.
Jeśli masz wątpliwości czy wybrać właśnie nasz sklep, sprawdź
dlaczego warto zrobić u nas zakupy!Dlaczego stworzyliśmy sklep WozimySie.pl?

Wozimysie.pl to idea, która zrodziła się w głowach dwojga młodych rodziców – Hani i Maćka ok. 6 lat temu. Kochamy aktywny tryb życia – sport, a w szczególności bieganie jest naszym życiem. Biegamy maratony, półmaratony, uprawiamy triathlon, a zimą szalejemy na nartach.

Kiedy na świat przyszedł nasz synek, wiedzieliśmy, że chcemy od najmłodszych lat zapalić w nim chęć do aktywności fizycznej, a przede wszystkim – móc spędzać z nim jak najwięcej czasu, nie rezygnując z własnej pasji. By to zrobić, potrzebny nam był wózek do biegania.

Aktywnie i rodzinnie… na okrągło!

Z joggerami i przyczepkami rowerowymi dla maluchów pierwszy raz zetknęliśmy się kilkanaście lat temu – jeszcze w czasach, gdy w Polsce osoby biegające regularnie można było policzyć na palcach jednej ręki. Gdy podczas studenckiego wyjazdu do USA na ulicach zobaczyliśmy młode mamy i ojców, którzy pchają swoje pociechy w wózkach na wielkich kółkach – bynajmniej nie w spacerowym tempie – byliśmy bardzo zaskoczeni.

Kiedy urodził się więc nasz syn, bez wahania podjęliśmy decyzję: kupujemy wózek do biegania. I tu pojawił się problem. O ile temat butów do joggingu był nam znany, o tyle joggery były kompletną tajemnicą. A sklepu, który oferowałby tylko wózki i przyczepki do biegania i fachową pomoc przy ich wyborze… nie było. W istniejących, joggery i przyczepki mieszały się ze standardowymi spacerówkami gondolówkami, a zdobycie szczegółowych informacji było niemal niemożliwe. I tak w naszych głowach zapaliło się światełko, a dalej historia potoczyła się sama.

Wozimy Się sami

Jako rodzice, sami wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort malucha – szczególnie podczas wspólnego biegu czy jazdy na rowerze. Wiemy też, że techniczne opisy, parametry i wymiary nie powiedzą wszystkiego o przyczepce czy joggerze – bo liczy się przede wszystkim to, jak będzie się on sprawdzał w terenie.

Dlatego kierujemy się jedną ważną zasadą: my i nasze dzieci testujemy wózki i przyczepki, zanim trafi do oferty sklepu. Jazda próbna – zarówno po ścieżkach rowerowych, jak i na trudniejszych trasach to najlepsza próba wytrzymałości. Wózek oferujemy naszym Klientom tylko wtedy, gdy nam biegnie/ jedzie się dobrze, a nasze maluchy są uśmiechnięte, a jazda w pojeździe jest wygodna i bezpieczna.

Nie rezygnuj ze sportu – my Ci w tym pomożemy

Przyjście na świat malucha, co tu kryć, wywraca życie do góry nogami. Ale to, że życie rodziców zaczyna kręcić się wyłącznie dookoła dziecka wcale nie oznacza, że trzeba rezygnować z pasji. Choć czasu na treningi na pewno będzie trochę mniej, odpowiednia organizacja i sprzęt czyni cuda. Pomogą Ci w tym właśnie joggery i przyczepki – dzięki nim, spędzisz z dzieckiem czas aktywnie i na świeżym powietrzu. Zobaczysz, jak wielką frajdę sprawi to całej Twojej rodzinie. A jeśli gubisz się w świecie przyczepek rowerowych i wózków do biegania, skontaktuj się z nami. Napisz (hania@wozimysie.pl) lub zadzwoń (517-605-117).


Gotowy do startu? Woź się z nami i uprawiaj sport rodzinnie i na okrągło!


Pozdrawiamy Hania i Maciek


Kupno wózka do bieganiaprzyczepki rowerowej czy fotelika rowerowego to niełatwa decyzja. Stawiamy na znane marki, które swoją solidnością i jakością wykonania gwarantują bezpieczeństwo dla naszej pociechy oraz wysoki komfort jazdy. 

Jeśli zastanawiasz się jaki wózek wybrać, który będzie odpowiedni dla Ciebie zapraszamy do zapoznania się z artykułem znajdującym się na naszym blogu.

"Jak wybrać wózek do biegania"