Jak kupić na e-raty?

Raty Santander Bank


Jeśli chcesz skorzystać z tej formy zapłaty lub dokonać symulacji raty kredytowej skontaktuj się ze mną a dokonam wszelkich formalności i pomogę w realizacji wniosku kredytowego.

Wystarczy, że złożysz zamówienie i wybierzesz formę płatności "wpłata na konto" i w komentarzu do zamówienia wpiszesz hasło "raty", my wyślemy do ciebie link z wnioskiem po kredyt.

Wypełnienie wniosku trwa ok. 15 minut, jest proste i szybkie. Decyzję kredytową otrzymasz w ok. 15 minut.

Możesz również dokonać zakupu na raty bezpośrednio u mnie w sklepie w Kaliszu, Nowy Świat 11.

Jeśli będziesz mieć jakieś problemy lub wątpliwości chętnie pomogę.

Zadzwoń do mnie tel. 606-495-093 lub napisz hania@wozimysie.pl


Kanał płatności Raty Alior i mBank Raty pojawia się w Panelu Transakcyjnym przy transakcjach powyżej 300 PLN i jest jednym z kanałów automatycznie dostępnych w panelu transakcyjnym.

W celu skorzystania z oferty płatności ratalnych Mbanku lub Alior Banku należy wybrać opcję płatności "Przelew elektroniczny online- Przelewy24" dostępną w formularzu metod płatności: 

    

Wówczas następuje przekierowanie do wniosku o pożyczkę ratalną. 

Po wypełnieniu wniosku klient otrzymuje wiadomość SMS z informacją o rezultacie wstępnej weryfikacji oraz w przypadku odpowiedzi pozytywnej - wiadomość email z opisem kolejnych kroków.
Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 zł, a maksymalna 20 000 zł. Okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.

Gdybyś miał/a jakieś pytania lub wątpliwości śmiało zadzwoń 606 - 495 - 093 lub napisz do nas hania@wozimysie.pl a chętnie pomożemy.

logo logo logo logo logo logo