Szukaj

Dlaczego warto nas wybrać?Zastanawiasz się nad zakupami u nas? Bardzo nam miło! Masz wątpliwości? To jest miejsce, gdzie je rozwiejemy i pokażemy Ci, skąd tyle pozytywnych opinii o WOZIMYSIE.PL.
Zobacz, ile czasu działamy w branży, co Ci zagwarantujemy i dlaczego to właśnie u nas warto zrobić zakupy!

WS


OBSŁUGA DOOR-TO-DOOR

To znaczy że w momencie awarii sprzętu, logistyką, zamówieniem kuriera, odbiorem paczki i kosztami wysyłki zajmiemy się MY, Twoja głowa może być spokojna!
Więcej informacji - door-to-door

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA OBSŁUGĘ POSPRZEDAŻOWĄ

Kupując przyczepkę w naszym sklepie otrzymasz dożywotnią gwarancję wsparcia. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, lub zadać pytanie na czacie. Chętnie pomożemy w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.

DZIAŁAMY OD 2014 ROKU!

Przez wszystkie lata pracy w branży, zdobyliśmy niezbędną wiedzę na temat sprzętów, akcesoriów, a także obsługi klienta.
Wprowadziliśmy nowe rozwiązania, przyspieszyliśmy proces zamawiania, stworzyliśmy poradniki i sami przetestowaliśmy już kilkanaście przyczepek i wózków do biegania!
Sprawdź testy na BLOGU.

TYSIĄCE ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ!

I tysiące zadowolonych klientów, których opinie możecie przeczytać w zakładce OPINIE lub na facebooku. Masz wątpliwości, sprawdź sam, zaufali nam nawet celebryci tacy jak Andrzej Sołtysik!

BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA

To jeden z naszych największych atutów- wysyłamy towar w 24h, z doświadczenia wiemy, że w tygodniu roboczym, towar jest u klienta w ok. 22h po złożeniu zamówienia. Przekonuje Was to?

SKLEP STACJONARNY I WYPOŻYCZALNIA

Znajdziesz nas nie tylko w sieci, a to znaczy, że zanim kupisz przyczepkę czy wózek, możesz sprawdzić jak na żywo wyglądają popularne modele, czy sprzęt zmieści się do Waszego bagażnika i czy dzieciaki polubią treningi z Tobą

ZAKUPY NA RATY

Wiemy, że zakup sprzętu sportowego to duży wydatek, dlatego dajemy Wam możliwość zakupu na raty w jednym z trzech banków.
Informacje o ratach znajdziecie tutaj - płatności ratalne