Szukaj

Qeridoo Sportrex 2 2019

2 089,00

DARMOWA DOSTAWA

  • niebiesko-szary
  • niebiesko-szary
Czas dostawy: W 24 GODZINY dni
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ

Qeridoo Sportrex 2 2019 – niezawodna przyczepka

Jako rodzic wcale nie musisz rezygnować z aktywności fizycznej. W towarzystwie dzieci możesz biegać i jeździć na rowerze czy rolkach – zyskując pewność, że są one bezpieczne i mają zapewniony pełen komfort. Aby zrealizować to marzenie, sięgnij po wielofunkcyjną przyczepkę Qeridoo Sportrex 2 2019. Nowoczesna i solidna konstrukcja sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych wycieczek.


Nowa wersja na 2019 roku

Specjaliści z Qeridoo przygotowali odświeżoną wersję uwielbianej przez rodziców przyczepki. W wersji na 2019 rok znajdują się:

  • nowa, zoptymalizowana osłona z PU,
  • duże okno z ochroną przeciwsłoneczną UV 50+,
  • regulowane zawieszenie BDS, które jeszcze bardziej podnosi komfort jazdy,
  • innowacyjny system komfortowego siedzenia (ADS) z funkcją SmartLock, która ułatwia niezawodne zapięcie pasów bezpieczeństwa,
  • zaawansowany system wentylacji 360 ° z ręczną klimatyzacją.

Dodatkowo wzmocniono i obniżono ramę oraz wprowadzono inteligentne funkcje push ułatwiające szybką zmianę funkcji. Przyczepkę podepniesz teraz również do roweru elektrycznego.

1 przyczepka, 3 funkcje

Qeridoo Sportrex 2 2019 działa zarówno jako wózek spacerowy, jak i jako jogger (multiwheel) oraz przyczepka rowerowa. Zmiana funkcji jest szybka i wygodna. Po wpięciu w wózek nosidełka samochodowego (możliwe dzięki adapterom) możesz wykorzystać go również do przewożenia najmłodszych dzieci. Opcjonalnie możesz go doposażyć też w 14-calowe kółko jogger oraz hamulce tarczowe. Dodatkowe akcesoria, w które możesz się wyposażyć, pozwalają również jeździć z nim na nartach czy na rolkach.

Bezpieczna jazda dla 1 lub 2 dzieci

W Qeridoo Sportrex 2 2019 może podróżować jednocześnie dwójka małych pasażerów. Każdy z nich ma oddzielne, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z systemem SmartLock, osobny zagłówek oraz jest zabezpieczony specjalnymi, wplecionymi ochraniaczami na plecy.

Jeszcze więcej bezpieczeństwa

Na bezpieczeństwo dzieci przewożonych w Qeridoo Sportrex 2 2019 pozytywnie wpływają również tylna ochrona przed uderzeniami oraz boczne ochraniacze na głowę, które zmniejszają ryzyko urazu przy ewentualnym wypadku.

Doskonała amortyzacja

Innowacyjne, regulowane zawieszenie BDS w połączeniu z pompowanym kółkiem buggy sprawia, że przyczepka dobrze redukuje wstrząsy oraz nierówności drogi – dzięki temu Twoje dzieci mogą spokojnie drzemać podczas gdy Ty pokonujesz również trudniejsze trasy pełne wybojów.

Stabilny, komfortowy dla dzieci i rodzica, nowoczesny i łatwy w obsłudze – Qeridoo Sportrex 2 2019 to wózek wielofunkcyjny, który Twoja rodzina pokocha. Ten model spełnia wszystkie wymogi obowiązujące na terenie UE, a producent udziela rozszerzonej gwarancji na jego ramę (5 lat). Zamów i bądź fit w towarzystwie najmłodszych!

Sprawdź nasze porównanie przyczepek Qeridoo w formie przejrzystej tabeli.

Akcesoria, które wymagają dodatkowego dokupienia:

Wyślemy wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wpisz adres email a powiadomimy Cię gdy tylko produkt pojawi się na stanie