Szukaj

Qeridoo Sportrex 1 2019

1 879,00

DARMOWA DOSTAWA

  • niebieski
  • niebieski
Czas dostawy: W 24 GODZINY dni
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ

Qeridoo Sportrex1 2019 – wózek wielofunkcyjny dla aktywnych

Biegasz? Jeździsz na rowerze? Prowadzisz aktywny tryb życia? Zarażaj dziecko swoją pasją do sportu już od najmłodszych lat. Niech towarzyszy Ci w trakcie wypraw, spędzając czas w komfortowej i bezpiecznej przyczepce. Qeridoo Sportrex1 2019 to nowoczesny wózek wielofunkcyjny, który wykorzystasz jako wózek spacerowy, wózek do biegania, jazdy na rolkach oraz przyczepkę rowerową. Zamów i ćwicz bez ograniczeń!


Wersja 2019 znanej przyczepki rowerowej

Qeridoo Sportrex1 2019 to unowocześniona wersja cenionego modelu wózka sportowego niemieckiego producenta. Innowacje w wersji z 2019 roku to:

  • zoptymalizowane pokrycie z PU,
  • duże, przestronne okno z osłoną przeciwsłoneczną UV 50+,
  • dostosowanie do przypięcia do roweru elektrycznego,
  • innowacyjne zawieszenie BDS (system tłumienia sprężyn płytkowych),
  • innowacyjny system komfortowego siedzenia z funkcją SmartLock, regulacją wysokości, osłoną boczną głowy dziecka i wplecionymi ochraniaczami na plecy,
  • wzmocniona rama i obniżony środek ciężkości.

Komfort jazdy i bezpieczeństwo dla dziecka

W przyczepce przewieziesz dziecko do 50 kg. Maluch może się rozsiąść w wygodnym, regulowanym foteliku. O jego bezpieczeństwo zadba system regulowany system easy-ASR, włączając w to 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z systemem SmartLock, boczne ochraniacze głowy, ochronę pleców oraz regulowane poduszki naramienne. Wnętrze wózka jest przestronne, a maluch ma zapewnioną komfortową wentylację. Duże okno z przesłoną przeciwsłoneczną pozwala dziecku obserwować drogę. Po zamontowaniu adapterów do fotelika samochodowego w wózku możesz też przewozić malucha poniżej 6. miesiąca życia.

Nowoczesna amortyzacja

System amortyzacji BDS (system tłumienia sprężyn płytkowych) zapewnia komfortową jazdę i efektywne tłumienie drgań. Dziecko nie odczuje dyskomfortu, gdy będziesz się przemieszczać na bardziej wyboistej trasie. Komfortowi sprzyja też pompowane kółko buggy.

Komfort obsługi

Z łatwością przełączysz się między poszczególnymi funkcjami przyczepki (przyczepka rowerowa, jogger, wózek spacerowy), a wygodny system składania i rozkładania ułatwia jego przewożenie oraz przechowywania. Wygodę zwiększa również przestronny bagażnik, w którym zmieszczą się niezbędne akcesoria.

Producent udziela 5-letniej gwarancji na ramę wózka Qeridoo Sportrex1 2019. Ten model spełnia restrykcyjne normy bezpieczeństwa i jakości obowiązujące na terenie UE. Zamów i ciesz się aktywnym trybem życia w towarzystwie dziecka – dokładnie tak jak Ci najwygodniej.

Sprawdź nasze porównanie przyczepek Qeridoo w formie przejrzystej tabeli.

Akcesoria, które wymagają dodatkowego dokupienia:

Wyślemy wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wpisz adres email a powiadomimy Cię gdy tylko produkt pojawi się na stanie