Szukaj

Qeridoo KidGoo 1 2019

 • AQUAMARINE
 • AQUAMARINE
 • Antracynt
 • Antracynt
Czas dostawy: W 24 GODZINY dni
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ

Qeridoo Kidgoo1 2019 – nowoczesna przyczepka 3 w 1 dla całej rodziny

Lubisz biegać i jeździć na rowerze? Jako młody rodzic możesz te sporty uprawiać w towarzystwie swojego dziecka. Umożliwi Ci to Qeridoo Kidgoo 1 2019 – innowacyjny wózek wielofunkcyjny cenionego niemieckiego producenta. Ergonomiczna, przemyślana konstrukcja zapewni wygodę i bezpieczeństwo maluchowi oraz Tobie. Bądź fit zawsze, gdy masz na to ochotę!


Nowa wersja cenionego wózka wielofunkcyjnego

Qeridoo Kidgoo 1 2019 to kolejna odsłona cenionej przyczepki rowerowej. Wśród tegorocznych innowacji zaoferowanych przez producenta znalazły się:

 • obecność 14-calowego kółka jogger w standardzie,
 • nowa, zoptymalizowana tkanina pokrycia PU,
 • duże okno z ochroną przeciwsłoneczną UV 50+,
 • dostosowanie do wymagań rowerów elektrycznych,
 • w pełni zautomatyzowane zawieszenie pneumatyczne ALFA,
 • zaawansowany system siedzenia z funkcją SmartLock, który zwiększa bezpieczeństwo i komfort dzieci,
 • wzmocniona rama i obniżony środek ciężkości,
 • system łatwej regulacji siedzenia ARS.

Bezpieczeństwo i komfort dziecka

Miękkie, wyściełane siedzisko dziecka zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie małego pasażera i w trosce o jego bezpieczeństwo. Dlatego fotelik jest uzupełniony o specjalne ochrony boczne głowy, wplecione w siedzisko zabezpieczenie pleców, a także komfortowy zagłówek. Dziecko na czas jazdy jest zapięte 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa z systemem SmartLock. Komfort malucha zwiększa też zaawansowany system wentylacji oraz ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki adapterom, w wózku możesz również umieścić fotelik samochodowy, aby przewozić dziecko od pierwszych miesięcy życia.

Zaawansowana amortyzacja

Zastosowanie systemu amortyzacji ALFA – w pełni zautomatyzowanej amortyzacji pneumatycznej gwarantuje efektywne tłumienie drgań podczas jazdy po nierównym terenie. Dlatego dziecko nie odczuje dyskomfortu, gdy będziesz jechać lub biec po bardziej wymagającym szlaku. Dodatkowo płynność i wygodę jazdy zwiększa pompowane kółko buggy.

Pojemny bagażnik

W tym modelu zamontowano aż 55-litrowy bagażnik, który pomieści wszystkie niezbędne przedmioty i posłuży jako funkcjonalny schowek podczas zakupów.

Wielofunkcyjność

Z wózkiem możesz biegać, spacerować, jeździć na rowerze i rolkach, a zmiana funkcji zajmuje tylko kilka chwil. Dodatkowe akcesoria, które możesz dodatkowo dokupić, pozwolą Ci również z Qeridoo Kidgoo 1 2019 jeździć na nartach czy rolkach.

Ergonomiczny design, solidna konstrukcja, bezpieczeństwo i komfort dla małego pasażera – oto cechy, dla których Qeridoo Kidgoo 1 2019 jest ceniony wśród aktywnych rodziców. Wózek spełnia wszystkie normy obowiązujące na terenie UE, a producent udziela 5-letniej gwarancji na ramę. Zamów i wyruszaj na trasę tak, jak lubisz!

Sprawdź nasze porównanie przyczepek Qeridoo w formie przejrzystej tabeli.


Akcesoria, które wymagają dodatkowego dokupienia:

Wyślemy wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wpisz adres email a powiadomimy Cię gdy tylko produkt pojawi się na stanie