Szukaj

Przyczepka Weehoo i-Go 2

2 799,00

DARMOWA DOSTAWA

Czas dostawy: W 24 GODZINY
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ

Szukasz przyczepki, która pozwoliłaby Ci przewieźć dwóch małych pasażerów – bezpiecznie i z uniknięciem zamkniętej gondoli? Chcesz, by maluchy aktywnie włączyły się do jazdy i dzielnie pedałowały wraz z Tobą? Przyczepka Weehoo i-Go 2 to jedyna, która pozwala bezpiecznie przypiąć dzieci pasami, a jednocześnie umożliwia im pedałowanie.(wygrubienie) Stabilna i wygodna konstrukcja oraz nowoczesny design sprawia, że model cieszy się popularnością wśród aktywnych rodziców.


 • Bezpieczeństwo dla Twoich dzieci

3–punktowe pasy bezpieczeństwa, dodatkowe pasy na pedałach, dostosowane nawet do najmniejszych stópek czy obniżona wysokość siedziska nad podłożem to rozwiązania, które pozwalają Ci zapomnieć o obawach także na bardziej wymagających trasach.

 • Łatwy proces montażu

   Weehoo i-Go 2 dopasuje się do większości modeli rowerów o okrągłych rurach podsiodełkowych. Koła roweru mogą mieć 26 – 29 cali, 650 c lub 700 c. Do kompletu dołączonych jest aż 5 tulei, które dostosowują się do różnych średnic sztycy podsiodełkowej. W modelu zamiast śrub szybkozaciskowych zastosowano łatwe w użyciu zaczepy.

  • Dziecko może aktywnie się włączyć do jazdy

   Pod siedziskiem przyczepki znajdują się pedały, z których dziecko może skorzystać, ale nie musi. Jeżeli dziecko zechce, może Ci pomóc podczas jazdy, czując, że jest w centrum zainteresowania.

  • Dla dzieci od 2 do 9 lat

  Dzięki tak dużemu przedziałowi wiekowemu, przyczepka Weehoo i-Go 2 posłuży Twojej rodzinie przez lata, także gdy postarasz się o potomstwo w długim odstępie czasu. Jako, że przeznaczona jest dla dwójki dzieci – w podróż możesz wyruszyć również ze swoim jedynakiem i dzieckiem przyjaciół.

  • Dużo miejsca na bagaże

   Do modelu możesz dokupić pojemne sakwy rowerowe, które pomieszczą ekwipunek na duży rodzinny piknik, krótki wyjazd, jak i nawet kilkudniową wyprawę – jeśli wyruszasz w nią z nieco starszymi maluchami.

  Do kompletu możesz dokupić również akcesoria dodatkowe – np. daszek, sakwy czy dodatkowy zaczep, dzięki któremu przepięcie przyczepki Weehoo i-Go 2 z jednego roweru do drugiego będzie bardzo łatwe.

  Weehoo i-Go 2 spełnia nawet wyśrubowane normy jakościowe, zapewniając pełen komfort jazdy i przyjemną formę wspólnego spędzania czasu dzieci i dorosłych.

  • Akcesoria

  Nowy i ulepszony daszek.  Może być dodany do każdego siedziska przy pomocy 4 plastikowych klipsów. Przód daszka został wyposażony w suwaki i może być zwinięty w cieplejsze dni. Daszek zapewni komfort jazdy w deszczu, przy niskiej temperaturze lub w słońcu.

  Sakwy bagażowe można dokupić i używać z każdym modelem iGo. Gdy dzieci w końcu wyrosną z i-Go po latach wspólnych przejażdżek, możesz dalej używać przyczepki z sakwami bagażowymi. To się nazywa przemyślana inwestycja!

  Dodatkowy zaczep pozwoli na szybkie zamocowanie przyczepki Weehoo i-Go do innego roweru, bez konieczności zamiany zaczepów pomiędzy rowerami.

  Powyższe akcesoria nie stanowią standardowego wyposażenia przyczepki (przyczepka wyposażona jest w 1 zestaw zaczepów).


  Akcesoria, które wymagają dodatkowego dokupienia:


  Wyślemy wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

  Wpisz adres email a powiadomimy Cię gdy tylko produkt pojawi się na stanie