Szukaj

Przyczepka rowerowa Weehoo Trill

2 999,00

DARMOWA DOSTAWA

Czas dostawy: W 24 GODZINY
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ

Jazda z dreszczykiem emocji? Taką właśnie podróż oferuje nowa przyczepka Weehoo Trill.

Przyczepka rowerowa Weehoo Trill do najwyższy model z rodziny przyczepek Weehoo. Bogate wyposażenie, które jest oferowane w zestawie sprawia, że jazda jest komfortowa i dostosowana do każdej pogody.


  • Przyczepka dla wymagających

5 punktowy system pasów bezpieczeństwa, siedzenie z miękką wyściółką, 2 uchwyty na kubki oraz w zestawie daszek przeciwsłoneczny i osłona przeciwdeszczowa sprawia, że jazda w każdej pogodzie staje się niezwykłą przygodą.


  • Weehoo Trill - wygoda nawet dla starszych dzieci

Model ten posłuży Ci na długie lata. Poprzez regulację siedziska możemy w niej przewozić dzieci od ok. 2 do 7 lat, a maksymalna waga pasażera i bagażu wynosi łącznie 36 kg.


  • Pedałujesz TY i dziecko

Oczywiście jeśli tylko chcecie. To jedyny model na rynku, w którym zapniesz dziecko pasami i jednocześnie dać mu szansę na pedałowanie razem z Tobą. W ten sposób możecie razem cieszyć się ze wspólnej jazdy.


  • Dużo miejsca na bagaż

Dwie powiększone sakwy na bagaż pomieszczą aż 15 litrów. Oznacza to, że z łatwością zmieści się bagaż na dłuższą wycieczkę czy zakupy. Rozmieszczenie sakw z tyłu powoduje, że małe rączki nie sięgną przez przypadek do koła.


  • Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkowe pasy na pedałach powodują, że nóżka nie wypadnie podczas jazdy. Łańcuch jest niezależny i bezpiecznie zabudowany. Przyczepka spełnia amerykańskie i europejskie standardy bezpieczeństwa CPSC, ASTM i EN.


  • Łatwy demontaż i przechowywanie

Siedzisko z łatwością złożymy na płasko, zdemontujemy daszek i przednią rurę.


  • Przyczepka Weehoo i zgodność z różnymi typami rowerów

Przyczepka rowerowa i-Go Turbo jest zaprojektowana tak, by pasowała do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodłową i wielkością koła 26 cali, 27 cali, 29 cali, 650c lub 700c. Przyczepka jest wyposażona w pięć najbardziej popularnych rozmiarów tulei, które możemy dopasować do różnych rozmiarów sztycy: 25,4 mm, 26,8 mm, 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm.


Zalecamy, aby rura podsiodłowa była wykonana z wysokiej jakości stali lub aluminium. Rury podsiodełkowe wykonane z lekkiego aluminium lub lekkiego włókna węglowego mogą ulec wygięciu lub złamaniu. 


  • Wymiary Weehoo Trill

- Długość całkowita 197 cm
- Długość dyszla mierzona w linii prostej 94 cm
- Wysokość oparcia 57 cm
- Szerokość oparcia 36 cm
- Szerokość siedziska 34 cm
- Głębokość siedziska 25 cm
- Waga: 11 kg

Wyślemy wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wpisz adres email a powiadomimy Cię gdy tylko produkt pojawi się na stanie