Szukaj

Przyczepka rowerowa Weehoo Trill

2 999,00

DARMOWA DOSTAWA

Czas dostawy: W 24 GODZINY
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ

Jazda pełna emocji emocji? Taką właśnie podróż oferuje nowa przyczepka Weehoo Trill.

Przyczepka rowerowa Weehoo Trill do najwyższy model z rodziny przyczepek Weehoo. Bogate wyposażenie, które jest oferowane w zestawie sprawia, że jazda jest komfortowa i dostosowana do każdej pogody.


 • Przyczepka dla wymagających

5 punktowy system pasów bezpieczeństwa, siedzenie z miękką wyściółką, 2 uchwyty na kubki oraz w zestawie daszek przeciwsłoneczny i osłona przeciwdeszczowa sprawia, że jazda w każdej pogodzie staje się niezwykłą przygodą. Udoskonalona została ona także o dłuższe korby dla jeszcze większego napędu - 5” oraz o większy błotnik.

  • Weehoo Trill - wygoda nawet dla starszych dzieci

  Model ten posłuży Ci na długie lata. Poprzez regulację siedziska możemy w niej przewozić dzieci od ok. 2 do 7 lat, a maksymalna waga pasażera i bagażu wynosi łącznie 36 kg.

  • Pedałujesz TY i dziecko

  Oczywiście jeśli tylko chcecie. To jedyny model na rynku, w którym zapniesz dziecko pasami i jednocześnie dać mu szansę na pedałowanie razem z Tobą. W ten sposób możecie razem cieszyć się ze wspólnej jazdy.

  • Dużo miejsca na bagaż

  Dwie powiększone sakwy bagażowe pomieszczą aż 15 litrów. Oznacza to, że z łatwością zmieści się bagaż na dłuższą wycieczkę czy zakupy. Rozmieszczenie sakw z tyłu powoduje, że małe rączki nie sięgną przez przypadek do koła.

  • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkowe pasy na pedałach powodują, że nóżka nie wypadnie podczas jazdy. Łańcuch jest niezależny i bezpiecznie zabudowany. Przyczepka spełnia amerykańskie i europejskie standardy bezpieczeństwa CPSC, ASTM i EN.

  • Łatwy demontaż i przechowywanie

  Siedzisko z łatwością złożymy na płasko, zdemontujemy daszek i przednią rurę.

  • Przyczepka Weehoo i zgodność z różnymi typami rowerów

  Przyczepka rowerowa i-Go Turbo jest zaprojektowana tak, by pasowała do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodłową i wielkością koła 26 cali, 27 cali, 29 cali, 650c lub 700c. Przyczepka jest wyposażona w pięć najbardziej popularnych rozmiarów tulei, które możemy dopasować do różnych rozmiarów sztycy: 25,4 mm, 26,8 mm, 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm.


  Zalecamy, aby rura podsiodłowa była wykonana z wysokiej jakości stali lub aluminium. Rury podsiodełkowe wykonane z lekkiego aluminium lub lekkiego włókna węglowego mogą ulec wygięciu lub złamaniu. 

  • Wymiary Weehoo Trill

  - Długość całkowita 197 cm
  - Długość dyszla mierzona w linii prostej 94 cm
  - Wysokość oparcia 57 cm
  - Szerokość oparcia 36 cm
  - Szerokość siedziska 34 cm
  - Głębokość siedziska 25 cm
  - Waga: 11 kg

  Wyślemy wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

  Wpisz adres email a powiadomimy Cię gdy tylko produkt pojawi się na stanie