Kid`s Concept - Drewniany zestaw szwedzkich słodyczy
Opis
Kid's Concept przenosi smak Szwecji w fascynujący świat zabawki z drewnianym zestawem szwedzkich słodyczy. To niezwykła zabawka, która nie tylko rozwija wyobraźnię, kreatywność, ale także pozwala poznać kulturę i tradycje Szwecji.
Szwedzkie smaki
Zestaw zawiera szereg tradycyjnych szwedzkich słodyczy, takich jak kolorowe rybki, kuleczki marcepanowe i wiele innych. To doskonała okazja, aby dzieci poznały smaki innych krajów i kultur.
Kreatywna zabawa
Dzieci mogą udawać cukiernika lub cukierniczkę, tworząc swoje własne mieszanki słodyczy i komponując kolorowe zestawy. To doskonały sposób na rozwijanie kreatywności, wyobraźni i zdolności kompozycyjnych.
Rozwijanie umiejętności manualnych
Manipulowanie drewnianymi słodyczami angażuje zdolności manualne dziecka. Dzieci mogą chwytać, układać i serwować słodycze, co pomaga w rozwoju zdolności chwytania, cięcia i układania.
Zabawa społeczna
Zestaw może również inspirować zabawę w sklep spożywczy, kawiarnię lub cukiernię. Dzieci uczą się obsługi klientów, przyjmowania zamówień, wymiany pieniędzy i rozwijają zdolności społeczne.
Bezpieczeństwo i jakość
Kid's Concept zawsze stawia na bezpieczeństwo i jakość swoich produktów. Drewniane słodycze są wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, a staranne wykończenie zapewnia bezpieczną zabawę.
Podróż do Szwecji po słodycze, jeszcze nigdy nie była tak realna
Drewniany zestaw szwedzkich słodyczy Kid's Concept to więcej niż zabawka. To narzędzie do rozwijania kreatywności, umiejętności manualnych, poznawania innych kultur i zabawy społecznej. Ten zestaw pozostaje w sercu i pamięci dzieci, dostarczając radości i satysfakcji w codziennej zabawie. To inwestycja w rozwijające się umiejętności dziecka, która pozostaje z nimi na długie lata. Czas, aby rozpocząć smakowitą i kreatywną podróż z Kid's Concept i ich drewnianym zestawem szwedzkich słodyczy!
INFORMACJE TECHNICZNE
- Zestaw zawiera:
- ciastko z dżemem,
- ciastka o nazwach: schackruta, semla, brysselkex,
- fiński paluszek,
- ciastko z marcepanem
- bułkę cynamonową.
- Materiały;
- Ciastko z dżemem, semla, paluszek fiński, ciastko z marcepanem, bułka cynamonowa: Schima.
- Schackruta, brysselkex: MDF.
- Wymiary:
- Ciastko z dżemem 4x4x2 cm.
- Schackruta 3,5x3,5x1 cm.
- Semla 4,5x4,5x4 cm.
- Paluszek fiński 5x2,5x2 cm.
- Brysselkex 3,5x3,5x1 cm.
- Ciastko z marcepanem 5x2,5x2 cm.
- Bułka cynamonowa 5x5x1 cm.
- Certyfikaty: EN71, oznaczenie CE.
- Instrukcja czyszczenia:
- Czyść wilgotną ściereczką.
- Wytrzyj do sucha czystą szmatką.