Filtry
Cena
  • od
    do

Więcej niż klocki

Klocki Modu to więcej niż zabawki. To narzędzie za pomocą którego, możesz zapewnić dziecku aktywną zabawę, integrację z innymi, rozwój logicznego myślenia, motoryki dużej oraz kreatywnej twórczości. Klocki Modu zdecydowanie wygrywają z innymi formami zabawy. Przede wszystkim, funkcje terapeutyczne można wykorzystywać już od narodzin dziecka, nie tylko w postaci fizycznej rehabilitacji, ale także tej bardziej emocjonalnej, gdyż to dzięki wspólnej zabawie rodzica z dzieckiem rozwija się silna więź, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Przemyślane rozwiązanie

Produkt został przemyślany strategicznie, gdyż oferta składa się z trzech, różnej wielkości zestawów, oraz z modułów i innych akcesoriów, które można dokupić oddzielnie. Taki zamysł ma na celu, przede wszystkim, dopasowanie do potrzeb i wieku dzieci oraz daje możliwość swobodnego poszerzania danego pakietu. Przykładem może być zestaw Curiosity 4in1, który jako najmniejszy idealnie sprawdzi się na prezent startowy dla niemowlaczka. Dzięki dodatkowym komponentom, które można dokupić oddzielnie, zestaw można dowolnie powiększać, i uzupełniać o brakujące moduły itd...

Klocki Modu dla każdego

W zabawie klockami Modu nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Jest to produkt przeznaczony tak naprawdę dla każdego. To, do czego posłużą, zależy tylko i wyłącznie od użytkownika. Za ich pomocą można tworzyć najróżniejsze budowle. Od samochodzików, zjeżdżalni, deski balansującej, po siedziska, stoliki, schodki czy inne, bardziej użytkowe konstrukcje. A jeśli zabraknie modułów, spokojnie można takie zakupić i kreować, kreować i jeszcze raz kreować, tak daleko, jak poniesie wyobraźnia. 

Klocki Modu stworzone z miękkiej ale jednocześnie wytrzymałej pianki EVA i ABS, którą można myć w zmywarce. Pianka nie przesiąka, nie rozpuszcza się ani nie rozwarstwia. Jest przyjemna i bezpieczna nawet dla maluszków. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl