Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

WIDEO. Qeridoo Sportrex 2 2020 - prezentacja przyczepki

550.jpg

Prezentujemy model od Qeridoo przygotowany na rok 2020.

Sportrex 2 2020 to model idealny dla osób, które nie chcą rezygnować z wielu udogodnień, a jednocześnie chciałyby oszczędzić na zakupie przyczepki.

W filmiku pokazuję Wam, jakie zmiany zostały wprowadzone przez producenta w modelu Qeridoo Sportrex 2 2020 w porównaniu do modelu z roku poprzedniego.

Pierwszą zmianą jest waga przyczepki, która obniżona została o 3 kg i wynosi 17 kg. Różnica ta jest niezwykle istotna i odczuwalna, szczególnie w momencie montażu, pakowania lub wypakowywania z samochodu. Wielkość przyczepki po jej złożeniu także jest już inna. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi WYMIARAMI.
Jeśli chodzi o bagażnik, to został on wydłużony, przez co zdecydowanie łatwiej wkłada się rzeczy do środka.

Zarówno dla uzyskania lepszej estetyki jak i zwiększenia intuicyjności użytkowania, wprowadzono nową kolorystykę, co również zobaczycie na filmie.

Jak sytuacja ma się z hamulcem postojowym? Tym razem został on osadzony na rączce. Jedyne o czym należy pamiętać, to samodzielne zamontowanie linki hamulcowej przed pierwszym użyciem.

Przyczepka jest podwójna a zatem posiada dwa siedziska, dwa zagłówki, dwie kieszenie, 2 x 5 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz okienka wentylacyjne po obydwu stronach. Siedziska są w pozycji lekko odchylonej do tyłu.
Pomimo, że jest to model dwuosobowy, spokojnie można przewozić w nim jedno dziecko i w tym celu należy przepiąć pasy na środek. Jak to zrobić? Zobaczcie TU

O reszcie dowiecie się z filmiku. Miłego oglądania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl