Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

WIDEO. Qeridoo Sportrex 1 2020 - prezentacja przyczepki

614.jpg

Po prezentacji przyczepki podwójnej przyszedł czas na przyczepkę pojedynczą - Qeridoo Sportrex 1. Jest to najnowszy model z roku 2020. Sprawdźmy co nowego wprowadził producent.

Niewątpliwie należy wspomnieć o wadze, ponieważ jest to jeden z najistotniejszych punktów, szczególnie w przypadku podnoszenia, przenoszenia, przewożenia w bagażniku czy wnoszenia na piętro. Wynosi ona 16 kg, a to oznacza, że przyczepka jest lżejsza od modelu z tamtego roku o 3 kg.  Kolejna zmianą są elementy klikalne w niebieskim kolorze. Oprócz wizualnego aspektu myślę, że mają one znaczenie także informacyjnie. Są bardziej widoczne, przez co użytkowanie staje się bardziej intuicyjne.

Kolejnym różniącym się elementem jest bagażnik, którego pojemność wynosi 28 L. Model tegoroczny producent ulepszył poprzez wydłużenie wspomnianego bagażnika, co zdecydowania podnosi komfort przechowywania w nim rzeczy.

Następną nowością jest hamulec postojowy, który tym razem został zamocowany na rączce. Jedyne o czym należy pamiętać to naciągnięcie linek hamulcowych przed pierwszym użyciem. Jeśli chodzi o amortyzację to jest ona piórowa z możliwością regulacji, w zależności od obciążenia przyczepki.

Przyczepka zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki  5 punktowym pasom z miękkimi poduszeczkami zabezpieczającymi przed otarciami. W zestawie znajdziemy regulowany zagłówek zapinany na rzepy. Siedziska w modelu z roku 2020 są lekko pochylone do tyłu a okna, posiadają po jednej i po drugiej stronie mniejsze okienka wentylacyjne.

 

Podsumowując, w filmie przedstawiam główne różnice pomiędzy z 2020 roku a modelem z roku poprzedniego.

Zobaczcie sami jak prezentuje się nasza przyczepka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl