Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

WIDEO. Porównanie Qeridoo: Sportrex 2020 vs. Speedkid 2020

554.jpg

W poniższym filmiku prezentujemy Wam porównanie popularnych modeli od niemieckiego Qeridoo.
Często zadajecie nam pytanie jakie różnice są między Sportrex a Speedkid. W tym filmiku postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i być, może uda nam się rozwiać wszelkie wasze wątpliwości.

Pierwsza różnica to kształt oraz wielkość po złożeniu. Speedkid mierzy 86 cm długości, natomiast Sportrex 103 cm. Jeśli chodzi o wagę, również każda z nich posiada inną. Choć różnica jest nieznaczna, bo Speedkid waży 14 kg, a Sportrex 16 kg, to dla kogoś może mieć to znaczenie.

Spoglądając w stronę tyłu, zauważamy kolejne cechy, które poróżniają przyczepki. W Speedkid bagażnik jest na zewnątrz. Jest to duża kieszeń, zamykana od góry o pojemności 13 litrów. Sportrex natomiast posiada bagażnik o pojemności 28 litrów, który jest wmontowany w bryłę przyczepki.

Zaglądając do środka, zauważamy także różnice w wysokościach oparcia. Siedziska Speedkid mają wysokość 72 cm a Sportrex 63 cm.

Przyczepki różnią się także umieszczeniem otworów wentylacyjnych. W Sportrex są one w oknach, natomiast Speedkid posiada jeden otwór w dachu a drugi na oparciu. Wyposażenie w obu przyczepkach jest praktycznie takie samo.

O kolejnych różnicach dowiecie się z filmu, do obejrzenia którego serdecznie zachęcamy.

- Film z instruktarzem jak prawidłowo zamocować linkę hamulcową.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl