Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Thule Glide – wózek dla aktywnych mam

402.jpg

Narodziny dziecka to wspaniały moment w życiu kobiety. Nie dziwi więc fakt, że młode mamy chętnie rezygnują ze swoich wcześniejszych pasji, jeśli nawet odrobinę mogą one kolidować z obowiązkami związanymi z opieką nad dzieckiem. Macierzyństwo jest dla nich wartością nadrzędną, nieporównywalną z pozostałymi elementami ich życia. Nikt chyba nie odważy się twierdzić, że prezentowana postawa jest czymś nieodpowiednim. Dziecko zawsze powinno stanowić centrum zainteresowania swojej matki. Jeśli więc jakieś działania mogą mieć negatywny wpływ na relację rodzica z nowo narodzonym dzieckiem, to natychmiast należy z nich zrezygnować.

Niestety czasem okazuje się, że młode mamy stają się nieco nadgorliwe. Źle rozumiana troska o syna lub córkę powoduje, że rezygnują one z pasji, które w  żaden sposób nie utrudniają im właściwej opieki nad dzieckiem. Przykładem może być chociażby całkowite zaprzestanie uprawiania sportu, przez kobiety, które do momentu zajścia w ciąże uważały aktywność fizyczną za swoje ogromne hobby. Wszyscy powinniśmy w końcu zdać sobie sprawę, że uprawianie sportu przez młodych rodziców nie jest czymś złym. Co więcej wspólna aktywność fizyczna pomaga wzmocnić więzi między mamą i jej pociechą. Jeśli zadbamy o to, by nasze maleństwo było bezpieczne podczas treningów, to możemy mieć pewność, że powrót do sportowej aktywności będzie się wiązał z samymi korzyściami.

Bardzo często młode mamy decydują się na to by ich pierwszą aktywnością fizyczną po porodzie było bieganie. Jest to świetna decyzja, ponieważ producenci wózków sportowych zadbali o to, by umożliwić trenującej bieganie mamie i jej dziecku możliwie wysoki poziom komfortu i pełne bezpieczeństwo. Wózkiem, który w ogromnym stopniu ułatwia kobietom powrót do regularnych treningów biegowych jest Thule Glide. Producenci za swój podstawowy cel postawili sobie zapewnienie stuprocentowego bezpieczeństwa podczas użytkowania  wózka. Między innymi zostały w nim zamontowane pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które gwarantują, że dziecko nie wypadnie z wózka, nawet podczas bardzo intensywnego treningu.

Ogromną zaletą wózka Thule Glide jest jego ergonomiczny kształt, który sprawia, że bieganie z nim staje się niezwykle komfortowe. W pewnych momentach okazuje się nawet, że wózek łatwiej się prowadzi podczas biegu niż marszu. Wrażenie takie zostało wywołane między innymi dzięki prawidłowemu przesunięciu środka ciężkości na tylną oś. Dzięki temu znacznie łatwiej można nim manewrować.

Dodatkową zaletą posiadaną przez opisywany wózek jest jego bardzo atrakcyjny wygląd. Być może nie wszyscy przywiązują wagę do wyglądu posiadanych przedmiotów. Warto jednak zmienić nieco swoje podejście do tej kwestii. Jeśli postaramy się, by nasza pociecha już od najmłodszego wieku miała kontakt z estetycznie wyglądającymi rzeczami, to z pewnością w późniejszych latach zaowocuje to jej posiadaniem przez nią dobrego gustu oraz wyczucia stylu.

Na koniec warto podkreślić jeszcze raz, że nasze dziecko będzie szczęśliwe tylko wtedy, gdy my same będziemy potrafiły czerpać radość z życia. Jeśli więc bieganie jest naszą pasją, to nie rezygnujmy z niego. Thule Glide ułatwi nam treningi, jednak żaden, nawet najbardziej doskonały wózek nie umożliwi nam realizowania swoich pasji, jeśli my same nie będziemy przekonane, że mamy prawo do ich kontynuowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl