Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Qeridoo Speedkid 1 i 2 2020 - praktyczność bez granic

482.jpg

Model Speedkid doczekał się niewielkich, ale przyjemnych dla użytkowania zmian. Jednak największą nowością, jeśli chodzi o model Speedkid, jest niewątpliwie wprowadzenie do sprzedaży przyczepki Speedkid w wersji dla jednego dziecka.

Speedkid 1 wchodzi na salony!

Już w roku 2019 producent Qeridoo zapowiedział wprowadzenie jednoosobowego Speedkida, pod koniec lutego 2020 spodziewamy się pierwszej dostawy nowego modelu.

Różnice w wersji jednoosobowej oraz dwuosobowej będą widoczne jedynie w wymiarach oraz wadze, których producent nadal nie podał do oficjalnej wiadomości.

Nowy design

Podobnie jak w przyczepce Sportrex, Speedkid 1 i Speedkid 2 doczekały się odświeżonego poszycia, również w kolorze petrol, tkanina została wzmocniona dodatkową powłoką PU, dającą jeszcze większą wodoodporność.

Okna Speedkida, które odznaczały się sporymi rozmiarami, zostały dodatkowo powiększone, sprawiając, że dziecko ma panoramiczny widok na otaczający go świata, co na pewno przyda się w trakcie wspólnych wypadów za miasto.

Praktyczność bez granic

Powiększony został również bagażnik, w którym została umieszczona mała praktyczna kieszeń.

Hamulec postojowy przeniesiono na rączkę przyczepki, co zwiększa wygodę używania. Wprowadzono nowy standard bezpieczeństwa – dzięki uchwytowi do pchania ze zintegrowanymi osłonami głowy.

Udoskonalona amortyzacja sprężynowa poprawia komfort jazdy, a niski środek ciężkości zapewni bezpieczne trzymanie się drogi.

 

Gwarancja na ramę została rozszerzona do 5 lat od momentu rejestracji przyczepki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl