Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Doskonała zabawa i rozwój dziecka z markami MODU oraz Kid`s Concept

Doskonała zabawa i rozwój dziecka z markami MODU oraz Kid`s Concept

Klocki MODU: buduj, kreuj, rozwijaj!

Klocki MODU to rewolucyjny produkt, który nie tylko zapewnia dzieciom niekończącą się zabawę, ale także wspiera rozwój motoryki dużych mięśni oraz kreatywności. Wykonane z miękkiej pianki, klocki te są bezpieczne dla dzieci i idealnie nadają się do budowania różnorodnych konstrukcji. Ale to nie wszystko! Klocki MODU są również niezwykle wszechstronne, co pozwala na tworzenie nie tylko tradycyjnych budowli, ale także na eksperymentowanie z formami i funkcjami.

1. Rozwijanie motoryki mięśni dużych: Poprzez budowanie i manipulowanie klockami MODU, dzieci rozwijają precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność planowania i przewidywania. W trakcie zabawy z klockami, dzieci angażują się w aktywność fizyczną, która nie tylko przynosi im radość, ale także wzmacnia ich ciało i rozwija umiejętności motoryczne.

2. Kreatywna eksploracja: Klocki MODU zachęcają dzieci do eksperymentowania z różnymi kształtami, wielkościami i teksturami. Dzięki nim dzieci uczą się myśleć kreatywnie, szukać nowych rozwiązań i wykorzystywać swoją wyobraźnię do tworzenia unikalnych konstrukcji. Zabawa klockami staje się więc nie tylko momentem rozrywki, ale także okazją do rozwijania umiejętności problem-solving i innowacyjnego myślenia.

3. Edukacja przez zabawę: Klocki MODU mogą być również wykorzystane jako narzędzie edukacyjne do nauki kształtów, kolorów, liczenia i wielu innych pojęć matematycznych i logicznych. Poprzez zabawę z klockami, dzieci nieświadomie przyswajają nową wiedzę i rozwijają umiejętności poznawcze.

Zabawki Kid's Concept: ekologiczna zabawa dla wszystkich małych detektywów!

Kid's Concept to marka znana z produkcji ekologicznych zabawek drewnianych, które nie tylko dostarczają dzieciom godzin zabawy, ale także wspierają ich rozwój poznawczy i emocjonalny. Zabawki te charakteryzują się wysoką jakością wykonania, estetycznym designem i wieloma możliwościami zabawy, co sprawia, że są one niezwykle atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

1. Rozwój zdolności manualnych: Zabawki Kid's Concept, takie jak drewniane klocki, puzzle czy układanki, są doskonałym narzędziem do rozwijania zdolności manualnych u dzieci. Poprzez manipulowanie różnymi elementami zabawki, dzieci uczą się precyzji ruchów, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umiejętności skupienia uwagi.

2. Wspieranie rozwoju poznawczego: Zabawki edukacyjne Kid's Concept są zaprojektowane w taki sposób, aby stymulować rozwój poznawczy dzieci poprzez zachęcanie ich do myślenia logicznego, rozwiązywania problemów i przewidywania konsekwencji swoich działań. Dzięki nim dzieci uczą się analizować sytuacje, formułować hipotezy i testować swoje pomysły.

3. Kreatywna zabawa w role: Zabawki Kid's Concept często posiadają tematyczne motywy, które zachęcają dzieci do wcielania się w różne role i symulowania różnych sytuacji życiowych. Dzięki temu dzieci rozwijają empatię, uczą się rozumienia emocji innych osób oraz doskonalą swoje umiejętności społeczne.

Kreatywne połączenie MODU i Kid's Concept: doskonała zabawa i rozwój!

Największym atutem klocków MODU i zabawek Kid's Concept jest fakt, że można je swobodnie łączyć i integrować, tworząc tym samym nieograniczone możliwości zabawy i nauki dla dzieci. Poprzez połączenie klocków MODU, które wspierają rozwój motoryki dużych mięśni, z zabawkami Kid's Concept, które stymulują rozwój poznawczy i emocjonalny, można zapewnić dziecku kompleksową i wszechstronną rozrywkę.

Przykładowo, można wykorzystać klocki MODU do zbudowania podstawy dla kreatywnych scenek z użyciem drewnianych figur i akcesoriów Kid's Concept. Dziecko może wcielać się w różne role, budować historie i symulować różne sytuacje życiowe, jednocześnie rozwijając swoją wyobraźnię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl