Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Croozer Vaaya 1 & 2 - prezentacja nowego modelu 2020

Croozer Vaaya 1 & 2 - prezentacja nowego modelu 2020

Croozer, niemiecki producent zaprezentował w tym roku modele przyczepek znanych do tej pory jako Croozer Kid i Croozer Kid Plus, które odświeżył nie tylko kolorystycznie, nadając im piękne kolory, tegoroczne Croozery to nowi kompani wycieczek, dzisiaj przedstawiamy Croozer Kid Vaaya 1 oraz Croozer Kid Vaaya 2 !


Wygoda podróżowania - technologią Sylomer®,

Tegoroczne modele, zarówno Keeke jak i Vaaya zostały wyposażone w niezawodną amortyzację, która wykorzystuje technologię Sylomer® opartą na technologii projektowania budynków narażonych na trzęsienia ziemi.


Nowy wygląd i większa funkcjonalność

Model Vaaya dostał od Croozer dwie wersje kolorystyczne; Jungle Green oraz Grahite Blue, jednak to nie jedyna zmiana w poszyciu przyczepek od Croozer.
Siedzenia modeli przyczepek dla dzieci Kid Vaaya producent wyposażył w tkaninę Climatex® (model Keeke nie posiada tej technologii), dzięki której ciepło jest lepiej rozpraszane, co powoduje, że wilgoć odparowuje znacznie szybciej. Nasz mały pasażer mniej się poci dzięki wyjątkowej mieszance wełny i włókien poliamidowych.
Climatex® posiada właściwości zarówno chłodzące jak i ogrzewające - w zależności od temperatury otoczenia, a w dodatku nadaje się w 100% do recyklingu!

 

Znacznie zmieniona została również szerokość przyczepki, teraz model dwuosobowy Croozer Kid Vaaya ma szerokość 80 cm, co sprawia, że zmieści się w większość drzwi, a Ty swobodnie wejdziesz do sklepu, domu czy restauracji.


Lepsza widoczność – wbudowane oświetlenie LED

Vaaya dostała również wyjątkowe oświetlenie - CLICK & FLASH, czyli pierwsze na świecie oświetlenie dla przyczepki, które jest multifunkcjonalne, ma 3 tryby pracy i jest ładowane przez USB.
Oświetlenie włącza się automatycznie o zmierzchu i podczas ruchu.


Bezpieczeństwo i wygoda - bez kompromisów

Croozer zadbał również o wygodę maluchów i wyposażył Keeke w miękkie, komfortowe podparcie i siedzenia przypominające hamak – zamiast wstrząsów dziecko dostaje uspokajające bujanie.
Dla większej wygody – system Click&Crooz, czyli bezpieczny i słyszalny system zamykania.

Przyczepka Croozer Kid Vaaya to sprzęt dla każdego; po dokupieniu akcesoriów możemy korzystać z niej jak z wózka do biegania, korzystać z uroków spacerów po trudnych terenach, uprawiać narciarstwo, a to wszystko przy maksymalnym komforcie Twoim i Twojego dziecka.

A w razie problemów – rozszerzona 3 letnia gwarancja na przyczepkę i 10 letnia gwarancja na ramę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl