Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Croozer Kid Vaaya & Croozer Kid Keeke - porównanie modeli 2020

Croozer Kid Vaaya & Croozer Kid Keeke - porównanie modeli 2020

Nowe modele Croozer mogą zmylić swoim podobieństwem, tym bardziej, że oba modele posiadają amortyzację Sylomer®, jednak posiadają kilka różnic, które mogą zaważyć na ostatecznym wyborze, poniżej – kilka słów o różnicach.

Wszystkie kolory Croozera

Pierwsza różnica to kolor; Croozery do tej pory występowały w dwóch wersjach kolorystycznych, jednej dla przyczepek amortyzowanych, drugiej – dla przyczepek bez amortyzacji, jednak w tym roku oba modele tę amortyzację posiadają, co dało producentowi większe pole do popisu, a nam zwiększyło możliwość wyboru.

Model Croozer Kid Keeke (1&2) występuje w jednej wersji kolorystycznej, jaką jest Stone Grey, to surowe odcienie szarości, połączone z szarą tkaniną melange.

Szary odcień nie zmniejsza widoczności, ponieważ posiada przeszycia z odblaskowego materiału.

 

 

Model Croozer Kid Vaaya (1&2) dostał dwie wersje - Graphite Blue (chłodne odcienie granatu i szarości) oraz Jungle Green (stonowane odcienie zieleni); to również bardzo naturalne odcienie, połączone, podobie jak w Keeke, z materiałem melange i tkaniną odblaskową.

 

Technologia Climatex® - latem chłodzi, zimą grzeje

Będąc w temacie tkanin, należy wspomnieć o technologii Climatex®, w jaką został wyposażony model Croozer Vaaya.Climatex to materiał pokrywający siedziska przyczepki, dzięki czemu ciepło jest rozpraszane, a wilgoć odparowuje szybciej, co wpływa na komfort podróżowania.
Climatex posiada właściwości zarówno chłodzące jak i ogrzewające - w zależności od temperatury otoczenia. Mieszanka wełny i włókien poliamidowych odprowadza wilgoć i nadaje się w 100% do recyklingu.

CLICK&FLASH – z Vaaya zawsze widoczni

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa modele Croozer Kid Vaaya zostały wyposażone w zintegrowane światło, które jest przymocowane na kierownicy. Oświetlenie włącza się automatycznie o zmierzchu i podczas ruchu. Akumulator ładuje się za pomocą kabla USB, które jest w zestawie.


Różnice między przyczepkami są spore, ponieważ nie ma możliwości dokupienia do Keeke akcesoriów, które Vaaya posiada w standardzie.
Ilość wspomnianych akcesoriów wpływa oczywiście na cenę Croozerów, jednak i ta nadal mieści się w standardach Croozera sprzed roku.
Poniżej szybkie odnośniki do omawianych modeli:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl