Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Croozer Kid Keeke 1 & 2 - prezentacja nowego modelu 2020

Croozer Kid Keeke 1 & 2 - prezentacja nowego modelu 2020

Czołowy niemiecki producent zaprezentował w tym roku modele przyczepek znanych do tej pory jako Croozer Kid i Croozer Kid Plus, które odświeżył nie tylko kolorystycznie, nadając im piękne stonowane kolory,tegoroczne Croozery to nowi kompani wycieczek, dzisiaj przedstawiamy Croozer Kid Keeke 1 oraz Croozer Kid Keeke 2 !

 

Amortyzacja – jak na chmurce

Pierwszą istotną zmianą w tegorocznych modelach jest amortyzacja; zarówno Croozer Keeke jak i Vaaya, to modele wyposażone w amortyzację Sylomer®, czyli opatentowane amortyzowane zawieszenie, oparte na technologii projektowania budynków narażonych na trzęsienia ziemi.

Nie ma konieczności regulacji amortyzacji, element resorujący Sylomer® pozostaje miękki i bardziej czuły gdy przyczepka nie jest mocno obciążona, natomiast gdy przyczepka jest w pełni załadowana, element ten ugina się, przez co staje się twardszy – Ty nie masz zmartwień, a Twoje dziecko ma zapewniony pełen komfort jazdy!

Zmieścisz się wszędzie – zmniejszona szerokość

Druga zmiana, która ucieszy szczególnie wielbicieli miejskich wycieczek to znaczne zredukowanie szerokości przyczepki, od tego roku Croozer Keeke 2 cieszy nas 80 cm szerokości, co oznacza, że zmieścicie się w większości drzwi!

Teraz wyjście do restauracji na wycieczce rowerowej, zakupy po treningu nie będą problemem, dzieci wciąż mają sporo miejsca, za to Ty masz zwrotny wielofunkcyjny wózek.

W razie problemów – rozszerzona gwarancja

Trzecia znacząca zmiana, to rozszerzona gwarancja. W tym roku producent postawił na pełne 3 lata gwarancji na przyczepkę i 10 lat gwarancji na ramę.

Dodatkowo producent daje nam swoje słowo w kwestii kompatybilności z Twoim rowerem, dzięki akcesoriom podepniesz Keeke zarówno do miejskiego roweru, wypasionego MTB ale i do e-bike'a!

Bezpieczeństwo i wygoda - bez kompromisów

Rama przyczepki Croozer gwarantuje świetną ochronę dziecka, a dla większego bezpieczeństwa wózek rowerowy został wyposażony w przedni zderzak ochronny. Croozer zadbał również o wygodę maluchów i wyposażył Keeke w miękkie, komfortowe podparcie, a konstrukcja siedzeń przypominająca hamak przekształca wstrząsy w przyjemne bujanie.

A dla większej wygody – system Click&Crooz, czyli bezpieczny i słyszalny system zamykania.

Keeke 1 i Keeke 2 to przyczepki wielofunkcyjne, producent zagwarantował nam podstawowy zestaw umożliwiający wycieczki piesze, rowerowe, a nawet krótkie przebieżki. Zestaw został wzbogacony o świetną amortyzację, co znacznie podniosło standard przyczepki. Koło do biegania, będące w zestawie w latach ubiegłych, jest teraz dostępne jako oddzielne akcesorium, dostępne tutaj - Croozer Jogger Kit Keeke 1Croozer Jogger Kit Keeke 2

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl