Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Burley Encore i Encore X - sportowa strona Burley

508.jpg

Burley Encore i Encore X to dwa modele podstawowe, jednak solidnie odświeżone w 2020. Niezmienne cechy takie jak regulowana rączka, kompaktowe rozmiary po złożeniu czy multi-funkcyjny dyszel z kołem spacerowym, zostały wzbogacone nowościami od producenta.

Encore 2020 – wygoda i funkcjonalność

Model typu basic-sport, jednak w wersji od wszystkiego – to przyczepka rowerowa, wózek spacerowy, a po dokupieniu akcesoriów; wózek do biegania.

Brak amortyzacji w modelu Encore został świetnie zrekompesowany 20“ kołami oraz jeszcze lepszymi fotelami z dodatkowymi (demontowanymi) poduszkami pokrytymi siateczką Mesh.

Przyczepka Encore jest kompatybilna z każdym zestawem akcesoriów porzygotowanych przez producenta, co czyni ją bardzo uniwersalnym sprzętem dla każdego amatora sportu.


Zaletą Burley Encore jest stosunek jakości do ceny; to jeden z tańszych, bardzo dobrych jakościwo produktów - za nieco pond 2 tys, poducent daje nam uniwersalną przyczepkę rowerową, która dzięki wysokiej jakości, będzie służyć przez lata.

Encore X 2020 – jeszcze większy komfort


Co daje nam „X“ w nazwie?
Po pierwsze – amortyzację. I to nie byle jaką, bo sprężynową, udoskonalaną z roku na rok.
Po drugie - atutem przyczepek Burley Encore X jest możliwość demontażu foteli w celu przemiany przyczepki dla dziecka w przyczepkę cargo (do przewożenia ładunków)

Poza tymi dwiema różnicami, przyczepki nie różnią się prawie niczym, ich rama to wzmacniane aluminium serii 6000, lekkie i wytrzymałe. Środek ciężkości jest umiejscowiony na tyle nisko, by dać dziecku pełne bezpieczeństwo, a poszycie to najwyższej jakości wiatro- i wodo-szczelny materiał. Producent nie zapomniał również o oknach, nieco powiększonych w rocznikach 2020, wyposażonych w filtry UV.

Przy każdym z produktów Burley z rocznika 2020 możecie znaleźć przydatne tabele z porównaniem wszystkich modeli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl