Blog wozimysie.pl

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEPEK - IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA NIEZDECYDOWANYCH

"NIE" DLA ZAKUPÓW W CIEMNO

Przyczepki rowerowe dla dzieci oraz wózki do biegania, należą do tych produktów, nad zakupem których lepiej jest się dogłębnie zastanowić. Jako, że przeznaczone są zarówno dla nas, jak i dla naszych dzieci, nie możemy pozwolić sobie na powierzchowny wybór, mogący stać się w późniejszym czasie, przyczyną pewnych niewygód, a także problemów. Niezdecydowanie oraz wątpliwości, są w tym przypadku jak najbardziej zrozumiałe. Jako rodzice, chcemy mieć kontrolę nad bezpieczeństwem naszego dziecka, pragnąc zadbać o jego wygodę, a także komfort w jak największym stopniu.


To właśnie z myślą o tych rodzicach, którzy odkładają ostateczną decyzję dotyczącą kupna przyczepki rowerowej, czy też wózka biegowego, powstał nasz sklep stacjonarny, pełniący rolę showroomu. Wybór sprzętu – zwłaszcza takiego, który przeznaczony jest dla najmłodszych – wymaga czegoś więcej, niż tylko cenowego porównania rożnych ofert dostępnych na rynku. Dlatego też, mówimy stanowcze „nie” zakupom w ciemno i zapraszamy wszystkich do naszej, bardzo rodzinnej wypożyczalni przyczepek rowerowych. 

Przyczepki oraz wózki biegowe


ZOBACZ, DOTKNIJ, WYPOŻYCZ


Tworząc naszą wypożyczalnię oraz showroom, staraliśmy się głównie skupić nad potrzebami współczesnych rodziców, którzy w aktywny sposób chcą spędzać czas ze swoim dzieckiem. Ich niezdecydowanie względem odpowiedniego sprzętu, postanowiliśmy zwalczyć za pomocą bezproblemowego oraz bezpośredniego zaznajomienia się z naszymi produktami. Oznacza to nic innego, jak możliwość zapoznania się z praktycznie całym naszym asortymentem, na miejscu. Nie mamy nic przeciwko dotykaniu, sprawdzaniu oraz przymierzaniu naszych produktów. Co więcej, sami chętnie doradzamy niezdecydowanym rodzicom oraz odpowiadamy na każde zapytanie – przyczepki rowerowe dla dzieci oraz wózki biegowe to coś, na czym znamy się już od lat i chętnie wspomożemy naszą wiedzą, a także doświadczeniem każdą osobę, rozglądającą się za idealnym rozwiązaniem.

Chcąc rozwiać niemalże wszystkie wątpliwości naszych klientów, przygotowaliśmy także specjalną ofertę, dotyczącą możliwości wypożyczenia i wypróbowania proponowanych przez nas przyczepek rowerowych. Dzięki temu, niezdecydowani rodzice, będą w stanie sprawdzić wybrany przez siebie model produktu na „własnej skórze”.Przyczepka rowerowa Thule Chariot, Weehoo, Qeridoo i wiele innych, markowych rozwiązań czeka na Ciebie w naszej specjalnie przygotowanej ofercie wypożyczalni. To doskonały sposób na wcześniejsze przetestowanie sprzętu pod kątem komfortu oraz wygody dziecka, w trakcie wspólnej jazdy.

DLA NIEZDECYDOWANYCH I KOGO JESZCZE?

Wątpliwości przy zakupie sprzętu oraz chęć bliższego zaznajomienia się z nim, to nie jedyny przypadek, w którym jego wypożyczenie wspomoże w pozbyciu się niezdecydowania. Przyczepki rowerowe dla dzieci, pełnią rolę dodatkowego sprzętu rowerowego, z którego korzysta się jedynie od czasu do czasu – zwłaszcza, jeśli rodzic nie planuje stałych rowerowych przejażdżek ze swoim dzieckiem, a jedynie okazjonalne wypady w wolnym czasie. Nasza wypożyczalnia to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą inwestować w przyczepkę, ale pragną zagwarantować swojej rodzinie mile oraz aktywnie spędzony czas. Wystarczy tylko, że zajrzysz do naszego sklepu, wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom i wypożyczysz przyczepkę na określony przez Ciebie czas.

przyczepki rowerowe dla dzieci w trasie

Przyczepki rowerowe dla dzieci oraz wózki biegowe to świetna sprawa dla każdego rodzica. Dlatego, koniecznie zajrzyj do naszego showroomu, gdzie z miłą chęcią rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość! Czeka na Ciebie możliwość zapoznania się z najlepszym sprzętem, jaki jest aktualnie dostępny na rynku. Na przykład przyczepka Weehoo i-Go Turbo, która zapewni Tobie oraz Twojemu dziecku niezapomniane przeżycia, jak i zabawę. Decydując się na wypożyczenie produktów z naszej oferty, możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model będzie sprawny i gotowy do każdej przygody. Chętnie doradzimy oraz pomożemy Ci zdecydować się na najlepsze rozwiązanie – czy to te, dotyczące planowanego zakupu, czy też wynikające z nagłej potrzeby, a także chęci aktywnego spędzania czasu z Twoją rodziną.

Zachęcamy do odwiedzin – znajdziesz nas w Kaliszu pod adresem: ul. Nowy Świat 11. Jeśli planujesz wypożyczenie lub masz wątpliwości związane z przyczepkami oraz wózkami, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 606 495 093.

logo logo logo logo logo logo