Kategorie blog
WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEPEK I WÓZKÓW DO BIEGANIA
254.jpg

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEPEK ROWEROWYCH I WÓZKÓW DO BIEGANIA – KIEDY WARTO Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

Powodów, dla których warto skorzystać z możliwości wypożyczenia przyczepki lub wózka do biegania jest mnóstwo, ale postaramy się wymienić te najważniejsze, które z pewnością zachęcą Cię do skorzystania z naszej oferty.

Pierwszym i chyba najważniejszym argumentem jest możliwość przetestowania sprzętu. Nikogo nie dziwi fakt, że przed wydaniem większej kwoty pieniędzy na jakiś produkt, warto ów przedmiot wcześniej sprawdzić. Nasz sklep daje możliwość zobaczenia produktów na miejscu, dotknięcia, przymierzenia, sprawdzenia ich technicznych parametrów bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Z wielką chęcią pomożemy rodzicom w wyborze odpowiedniego modelu przyczepki lub wózka, jednak część rodziców przed ostatecznym zakupem chciałoby się przekonać, jak przyczepka/wózek będzie się sprawdzać w terenie. Ważna jest przede wszystkim wygoda dziecka – czy spędzając w przyczepce kilka godzin, będzie się czuło komfortowo? To właśnie dlatego rodzice przed dokonaniem zakupu tak chętnie decydują się na wypożyczenie przyczepki lub wózka.

Kolejnym powodem, dla którego warto wypożyczyć wózek lub przyczepkę z naszej wypożyczalni, jest możliwość zadecydowania, która aktywność z dzieckiem jest bliższa Twojemu sercu. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, by jednego dnia zdecydować się na rowerową wycieczkę po mieście wraz z doczepioną przyczepką rowerową Croozer Kid Plus 2, a następnego dnia czerpać radość z joggingu, z dzieckiem ułożonym w wózku do biegania BOB Revolution Pro. Po takim „doświadczeniu” na pewno zniknie dylemat: kupić przyczepkę czy wózek do biegania?

Możliwość wypożyczenia sprzętu z naszej wypożyczalni na pewno docenią rodzice mieszkający w niewielkich mieszkaniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Nie da się ukryć, że zarówno wózek do biegania, jak i przyczepka rowerowa mogą zajmować sporo miejsca, a jeśli nie dysponujesz wolną przestrzenią, umiejscowienie przyczepki/wózka może okazać się sporym problemem. Rozwiązaniem jest nasza wypożyczalnia. Teraz nie musisz głowić się nad tym, gdzie postawisz przyczepkę – wystarczy do nas zajrzeć, wypożyczyć sprzęt i cieszyć się czasem spędzonym ze swoim dzieckiem, a gdy przyjdzie czas na powrót do domu, przyczepkę wystarczy oddać do wypożyczalni.

Wypożyczalnia przyczepek i wózków do biegania to także świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie uprawiają sportu regularnie, ale nie stronią od aktywności fizycznej ze swoim dzieckiem. Masz ochotę na wycieczkę rowerową z mężem, ale chcesz, by dziecko Wam towarzyszyło? Nic prostszego. Wpadaj do naszej wypożyczalni i wypożycz przyczepkę rowerową!

ILE TO KOSZTUJE?

Mogłoby się wydawać, że wypożyczenie sprzętu, który kosztuje kilka tysięcy złotych, nadszarpnie dzienny budżet, otóż nie – na taką przyjemność może sobie pozwolić każdy rodzic. Koszt wypożyczenia zarówno wózka, jak i przyczepki na cały dzień nie przekracza 40 zł. Wydając niewiele, możesz zagwarantować sobie i przede wszystkim dziecku aktywny dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

 

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do skorzystania z naszej wypożyczalni przyczepek i wózków do biegania. I niezależnie od tego, czy chcesz przetestować sprzęt przed kupieniem, czy planujesz sprawdzić, czy taka aktywność z dzieckiem Ci odpowiada, czekamy na Ciebie i służymy radą w Konstantynowie Łódzkim  pod adresem Jana Pawła II 29. Przed wypożyczeniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 791 125 777 – sprawdzisz, czy w danym terminie sprzęt będzie dostępny lub dokonasz rezerwacji na konkretny dzień. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl