Kategorie blog
VIDEO. THULE MOCOWANIE LOCK KIT
VIDEO. THULE MOCOWANIE LOCK KIT

Jak zapewne wiecie, przyczepka Thule Sport 2 to najwyższy model wśród przyczepek marki Thule. To, że stanęła ona na podium, zawdzięcza kilku charakterystycznym elementom, których nie ma żadna inna przyczepka w swoim zestawie.

Tych wyróżników jest kilka, ale jednym z najważniejszych i zarazem bardzo przydatnych, jest mocowanie Lock Kit, czyli system antykradzieżowy. Taki mechanizm sprawdzi się w 100% np. jeśli planujemy użytkować ją jako codzienny środek transportu. Zawożąc dziecko do przedszkola, czy jadąc na zakupy, trzeba liczyć się z tym, że przyczepka pozostanie na zewnątrz, na czas twojej nieobecności. W takiej sytuacji warto zadbać o dodatkowe i przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie. 

Aby móc uruchomić zabezpieczenie, potrzebne do tego są kluczyki, dołączone do zestawu. Mocowanie zostało tak zaprojektowane, by w żaden sposób nie można było odczepić przyczepki od roweru, w momencie gdy pozostawimy pojazd przed budynkiem.

Gdzie znajduje się mechanizm? Usytuowany jest w dwóch miejscach; w zaczepie, który montujemy do roweru, oraz przy kole przyczepki, w miejscu gdzie wsuwany jest dyszel. Po przekręceniu kluczyka, nie jest możliwe ani odpięcie zaczepu, ani wysunięcie dyszla. 

Jak już wspominaliśmy przyczepka Thule Sport 2 posiada mocowanie już w zestawie, jednak w przypadku innych modeli tj. Cross, Cub, Lite, mechanizm Lock Kit jest możliwy do dokupienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl