Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

VIDEO. THULE MOCOWANIE LOCK KIT

VIDEO. THULE MOCOWANIE LOCK KIT

Jak zapewne wiecie, przyczepka Thule Sport 2 to najwyższy model wśród przyczepek marki Thule. To, że stanęła ona na podium, zawdzięcza kilku charakterystycznym elementom, których nie ma żadna inna przyczepka w swoim zestawie.

Tych wyróżników jest kilka, ale jednym z najważniejszych i zarazem bardzo przydatnych, jest mocowanie Lock Kit, czyli system antykradzieżowy. Taki mechanizm sprawdzi się w 100% np. jeśli planujemy użytkować ją jako codzienny środek transportu. Zawożąc dziecko do przedszkola, czy jadąc na zakupy, trzeba liczyć się z tym, że przyczepka pozostanie na zewnątrz, na czas twojej nieobecności. W takiej sytuacji warto zadbać o dodatkowe i przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie. 

Aby móc uruchomić zabezpieczenie, potrzebne do tego są kluczyki, dołączone do zestawu. Mocowanie zostało tak zaprojektowane, by w żaden sposób nie można było odczepić przyczepki od roweru, w momencie gdy pozostawimy pojazd przed budynkiem.

Gdzie znajduje się mechanizm? Usytuowany jest w dwóch miejscach; w zaczepie, który montujemy do roweru, oraz przy kole przyczepki, w miejscu gdzie wsuwany jest dyszel. Po przekręceniu kluczyka, nie jest możliwe ani odpięcie zaczepu, ani wysunięcie dyszla. 

Jak już wspominaliśmy przyczepka Thule Sport 2 posiada mocowanie już w zestawie, jednak w przypadku innych modeli tj. Cross, Cub, Lite, mechanizm Lock Kit jest możliwy do dokupienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl