Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

QERIDOO KIDGOO – JEDNA Z NAJNOWSZYCH PRZYCZEPEK NIEMIECKIEGO PRODUCENTA

284.jpg

Qeridoo Kigoo to przyczepka rowerowa dla dzieci, którą niemiecki producent wypuścił na rynek w bieżącym roku – 2017. Posiada ona kilka ulepszeń, w porównaniu ze starszymi modelami przyczepek Qeridoo, a rodzice którzy zdążyli już nabyć przyczepkę KidGoo, są z niej bardzo zadowoleni. Dowodem na to jest chociażby pozytywna recenzja, nadesłana przez naszego klienta – do wglądu tutaj.

Przyczepka Qeridoo KidGoo dostępna jest w dwóch wersjach – dla jednego dziecka (KidGoo 1); lub dla dwójki (KidGoo 2).                                                                          Qeridoo Kid Goo 1

 

 

                                                                         Qeridoo KidGoo 2

Niejednokrotnie jednak aktywni rodzice decydują się na zakup podwójnej przyczepki dla jednego maluszka. Konstrukcja przyczepki Qeridoo KidGoo 2 pozwala na ułożenie dziecka pośrodku, poprzez specjalne ułożenie pasów i zagłówka (na środku przyczepki). Dzięki temu, po obu stronach maluszka pozostaje wolne miejsce, które można przeznaczyć na dodatkowe bagaże lub zabawki. Jednak również przewożąc dwójkę maluchów w przyczepce nie trzeba obawiać się o ich swobodę – w przyczepce jest dość miejsca na dwójkę dzieci, nawet kilkuletnich. Dzięki przestronności przyczepki, dzieciom nie powinno być ciasno, ani niewygodnie, a niezbitym dowodem na to będą wymiary przyczepki (mowa cały czas o wersji dla dwójki dzieci), które przedstawiają się następująco: 54 cm – przestrzeń na nogi; 65 cm – wysokość siedziska oraz 65 cm – szerokość ramion. Podane wymiary są wymiarami wewnętrznymi.

Kidgoo 2 - przestronne wnętrze

Qeridoo Kidgoo 2 - przestronne wnętrze

Jeżeli chodzi o wymiary zewnętrzne po złożeniu przyczepki to ich wartości wynoszą: 100 cm długości, na 75 cm szerokości, na 40 cm wysokości – oznacza to ni mniej; ni więcej, że przyczepka po złożeniu może zajmować sporo miejsca w bagażniku- i to po odpięciu rączki.

Jednak część bagaży zawsze można umieścić wewnątrz przyczepki (kaski dla dzieci itp.;), co pozwoli efektywnie zagospodarować miejsce w bagażniku samochodowym.

Omawianą w artykule przyczepkę wyróżnia między innymi nowoczesna amortyzacja – zastosowane w Kidgoo resory piórowe, pozwalają na dostosowanie amortyzacji do wagi dziecka (lub dzieci; jeżeli wozimy w Kidgoo 2, dwójkę pociech), a także do trudności terenu, po którym chcemy jeździć. Dzięki tego typu amortyzacji, jazda dla naszych pociech będzie bardziej komfortowa, a przynajmniej wstrząsy powinny być dużo mniej odczuwalne dla dzieci niż gdybyśmy jeździli bez amortyzacji.

Przyczepka Qeridoo Kidgoo 2 jest modelem 2w1, co oznacza, że sprzęt pozwala na jazdę na rowerze oraz na bieganie. Można również pokusić się o jazdę na rolkach, chociaż tu lepiej sprawdziłaby się wersja Kidgoo Sport, która ma zamontowany hamulec tarczowy na rączce. Dostosowanie Qeridoo Kidgoo 2 do wykonania danej formy aktywności, nie wymaga wielkiego nakładu siły czy czasu – zajmuje to dosłownie chwilkę. Na przykład, aby zamontować czy zdemontować koło spacerowe, wystarczy jeden klik. Jako spacerówka Kidgoo 2 również sprawdza się bardzo dobrze – mimo że jak na wózek jest dość szeroki, dzięki zwrotnemu kołu prowadzi się go łatwo i przyjemnie, a ponadto pozostaje jeszcze sporo miejsca na bagaże.

qeridoo kidgoo 2 sport

Qeridoo Kidgoo 2 Sport 

 

Na koniec, prezentujemy ulepszenia, które wprowadził producent w tym roku do przyczepki, a będą to między innymi: dyszel Flexbar; warstwowe resory (które opisaliśmy wyżej) czy też hamulec postojowy, zamontowany na rączce wózka, dociskający oba tylne koła jednocześnie. Jeszcze jednym ulepszeniem 2017 będzie nowy wtapiany zaczep.

 

                                                                   hamulec postojowy

                                                                           Wytapiany zaczep

Poza ulepszeniami, warto pamiętać, że przyczepki marki Qeridoo, to wysokiej jakości produkty, zapewniające najlepszą możliwą wygodę dla maluszków oraz dla rodziców, tak by mogli swobodnie uprawiać różne formy aktywności, bez obaw o bezpieczeństwo czy komfort dziecka. Rozważając, zakup przyczepki rowerowej, warto wziąć pod uwagę przyczepki Qeridoo, w tym Qeridoo Kidgoo 1 lub Qeridoo Kidgoo 2 2017. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy otwarci na kontakt – chętnie pomożemy.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl