Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

PRZYCZEPKI THULE CHARIOT CAB 2

252.jpg

JEDNA PRZYCZEPKA – CZTERY RODZAJE AKTYWNOŚCI

Thule Chariot Cab 2 nie ogranicza rodziców. Nie ma znaczenia, czy wolisz biegać na nogach lub na nartach, jeździć na rowerze, czy też po prostu spacerować. Thule Chariot Cab 2 możesz z łatwością dopasować do każdego z tych sportów. Wystarczy wybrać odpowiednie koła i uchwyty i cieszyć się aktywnie spędzanym czasem z dziećmi.

 

AERODYNAMICZNA KONSTRUKCJA

Kształt przyczepki Thule Chariot Cab 2 sprawia, że nie stanowi ona przeszkody w czasie uprawiania sportu. Ponadto, choć przeznaczona dla dwóch maluchów, przyczepka nie jest ciężka – waży niecałe 17 kilogramów. To niewiele, jeśli weźmiemy pod uwagę ładowność przyczepki, która wynosi aż 45 kilogramów.

Thule Chariot Cab 2 po złożeniu zajmuje nieco więcej miejsca, niż inne modele producenta – na przykład Thule Cross 2. Jednak jest ona wyższa, ma również większy bagażnik i więcej miejsca wewnątrz.

 

Przy okazji warto odnotować, że Thule Chariot Cab 2, jako jedyna przyczepka Thule posiada plastikowe dno. Dzięki niemu jest niezwykle odporna i trwała – co przekłada się na długi czas użytkowania tego modelu.

 

REGULOWANE FOTELE

Fotele w Thule Chariot Cab 2 możesz bez trudu składać i rozkładać jedną ręką. Co więcej, są one od siebie niezależne, w związku z czym dopasujesz ich położenie tak, by każde z twoich dzieci czuło się komfortowo. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, żeby na przejażdżkę wziąć tylko jedno dziecko – Thule Chariot Cab 2, pomimo dwóch foteli, umożliwia używanie go, kiedy w środku znajduje się tylko jedna pociecha. Fotele posiadają podwyższone siedzisko, dzięki czemu w wózku mogą znajdować się nie tylko najmłodsze, ale również starsze i wyższe (do 111 centymetrów) dzieci.

 

DUŻA PRZESTRZEŃ

Wewnątrz wózka znajduje się sporo miejsca dla dzieciaków, więc ich podróż za każdym razem będzie bardzo wygodna. Dwoje dzieci w przyczepce to również dwa razy więcej akcesoriów, picia i jedzenia, które trzeba ze sobą zabrać. Na szczęście o tym również pomyśleli konstruktorzy Thule Chariot Cab 2. Zarówno torba bagażowa, jak i tylna siatkowa kieszeń, są w stanie pomieścić po 4 kilogramy niezbędnych rzeczy. Dlatego posiadając Thule Chariot Cab 2 można z powodzeniem planować długie rodzinne wycieczki.

 

BEZPIECZNA JAZDA

W sporcie z dzieckiem w wózku najważniejsze jest to, by było ono bezpieczne przez cały czas. Dlatego też w Thule Chariot Cab 2 znajdują się pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które pomagają dziecku utrzymać odpowiednią pozycję. W przyczepce znajdziesz też regulowane zawieszenie wyposażone w piórowe resory, które sprawiają, że dzieci nie odczują nierówności znajdujących się na drogach.

 

WYGODA DLA RODZICÓW

Możliwości przyczepki Thule Chariot Cab 2 uzupełnia funkcja Click n' Store, a także system Thule VersaWing. Pierwsza umożliwia przechowywanie wewnątrz wózka zestawów do wykonywania innych aktywności, więc bieganie możesz rozpocząć po dłuższym spacerze. Wygodną zmianę takich elementów, jak uchwyty i koła, umożliwia system Thule VersaWing – dzięki niemu bez problemu przekształcisz wózek w przyczepkę i odwrotnie.

 

Model Thule Chariot Cab 2 to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich osób, które opiekują się dwojgiem dzieci i nie chcą rezygnować z uprawiania sportu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl