Szukaj

PRZYCZEPKI ROWEROWE CROOZER – ATRAKCYJNA PROMOCJA

H, 21 sierpień 2018
PRZYCZEPKI ROWEROWE CROOZER – ATRAKCYJNA PROMOCJA

Firma Croozer powstała w 1993 roku i początkowo znana była jako Zwei plus Zwei. Od tego czasu producent zyskał duże doświadczenie w projektowaniu wózków i przyczepek, a także renomę na terenie całej Europy. Przyczepki rowerowe Croozer to połączenie wysokiego standardu oraz przestronnego wnętrza. Ich nowoczesna konstrukcja pozwala minimalizować wstrząsy podczas jazdy, zapewniając najmłodszym bezpieczeństwo i wysoki komfort.

Jeśli właśnie poszukujesz przyczepki, która sprawdzi się podczas rodzinnych wycieczek z małym dzieckiem, sklep wozimysie.pl przygotował dla ciebie ofertę specjalną. Tylko teraz możesz zakupić bestsellery, Croozer Kid 1 oraz Croozer Kid 2 w specjalnej wakacyjnej promocji. Do wszystkich modeli 2017 dodajemy hamaczek Croozer dla niemowląt, pozwalający najmłodszym na wygodne i bezpieczne podróżowanie w przyczepce.

HAMAK DO PRZYCZEPEK CROOZER KID 1 I CROOZER KID 2

Hamaczek przystosowany jest do stosowania w przyczepkach Croozer. Po zamontowaniu we wnętrzu, zawieszony jest w powietrzu, między ścianami przyczepki, dzięki czemu zapewnia jeszcze lepszą amortyzację podczas jazdy. Nawet na trudniejszym terenie mały pasażer nie wyczuwa wstrząsów, a jedynie bardzo delikatne kołysanie. Niemowlę może spokojnie drzemać podczas jazdy i nie będzie wybudzane. Hamaczek jest dodatkowo zabezpieczony dzięki trzypunktowym pasom oraz bocznym oparciom. Taka konstrukcja uniemożliwia wypadnięcie dziecka z hamaka podczas podróży i zapewnia stabilizację bez ucisku czy krępowania ciała niemowlęcia.

CROOZER KID 1 2017

Nowoczesna przyczepka rowerowa to absolutny bestseller w ofercie marki Croozer. Idelany jako wózek spacerowy, joggingowy, jak i przyczepka na rowerowe szlaki. Model posiada nową, lżejszą i bardziej trwałą podstawę ramy, automatyczny system zamykania, a także wyposażony jest w ulepszone pięciopunktowe pasy z systemem zapięć "Złap i Zaciągnij". Croozer Kid 1 2017 to także dodatkowe miejsce na bagaż dla rodziców i ochrona dziecka przed wiatrem, deszczem oraz owadami dzięki specjalnej moskitierze. Model jest łatwy w składaniu. Jest przystosowany dla dzieci, które samodzielnie siedzą lub od 1 miesiąca życia przy użyciu hamaczka Croozer.

CROOZER KID 2 2017

Wersja dla dwójki dzieci to lekka przyczepka rowerowa, z przestronnym i wygodnym wnętrzem. Dodatkowo przedni zderzak tłumi ewentualne uderzenia. Przyczepka składa się z systemu pięciopunktowych pasów, trwałej lekkiej podstawy ramy, moskitiery i miejsca na bagaż. Podobnie jak przyczepka dla jednego dziecka, również Croozer Kid 2 daje się łatwo składać i transportować. Jest to najlepsza opcja dla rodzeństwa, nie tylko dla bliźniąt, ale również dla dzieci z większą różnicą wieku. Z przyczepki mogą korzystać dzieci do ok. 6 roku życia. Dzięki tej przyczepce dzieci mogą wygodnie i bezpiecznie podróżować razem, w jednej kabince. Wspólna podróż to prawdziwa przyjemność i jeszcze lepsza zabawa dla maluchów, już od pierwszych miesięcy życia.

CROOZER KID PLUS 2 2017

Podwójna przyczepka do zadań specjalnych. Model zaprojektowany z myślą o dwójce dzieci, wzbogacony o najnowocześniejsze amortyzatory – specjalne opatentowane zawieszenie Sylomer® zapewniające tłumienie drgań podczas pokonywania bardziej wyboistych szlaków. Zawieszenie samo dopasowuje się do wagi pasażerów i nie ma potrzeby regulowania przyczepki w zależności od obciążenia. Gdy przyczepka jest lekko obciążona, element resorujący Sylomer® pozostaje miękki i bardziej czuły, a kiedy jest w pełni załadowana, element ten ugina się, przez co staje się twardszy. Model wyposażony jest w nowoczesne systemy bezpieczeństwa Croozer, w tym między innymi system CLICK & CROOZ - "Kliknij i Podróżuj", czyli automatyczny system zamykania oraz system, CLICK & FLASH, czyli pierwsze na świecie multifunkcjonalne oświetlenie dla przyczepki z trzema trybami pracy. Przyczepka Croozer Kid 2 Plus jest bardzo przestrzenna i przystosowana do ciężaru maksymalnie do 45 kg. Jest bardzo prosta w obsłudze i daje się złożyć w kilka sekund.

Przyczepki rowerowe Croozer z hamaczkiem dla niemowląt to najlepsze wyposażenie na rodzinne wypady rowerowe, jogging czy spokojne spacery już w pierwszych miesiącach życia dziecka. Dzięki wakacyjnej promocji sklepu wozimysie.pl możesz zakupić przyczepkę z hamaczkiem w obniżonej cenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w zakładce Promocje.