Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta        Wysyłka w 24h 

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

PRZYCZEPKI CROOZER KID 2 – JEDNE Z NAJCHĘTNIEJ WYBIERANYCH PRZEZ RODZICÓW

PRZYCZEPKI CROOZER KID 2 – JEDNE Z NAJCHĘTNIEJ WYBIERANYCH PRZEZ RODZICÓW

Croozer Kid 2 dla dwójki dzieci, to jedna z najlepszych markowych przyczepek rowerowych. Przyczepka dla dwójki producenta Croozer to atrakcyjny produkt, często wybierany przez aktywnych rodziców, chcących spędzać czas z dziećmi, jednocześnie mając możliwość treningu.

Przyczepka rowerowa dla dzieci, to bardzo praktyczny sprzęt – można go wykorzystać na wiele sposobów. Mamy lub ojcowie, którzy uwielbiają jeździć na rowerze, mogą trenować codziennie wraz w dzieckiem lub z dwójką dzieci. Dobra przyczepka umożliwi jazdę na każdej nawierzchni – czy to będzie leśna droga czy nadmorska plaża. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie przyczepki, by odwozić i odbierać dzieci z przedszkola. Niejednokrotnie okazuje się że jazda na rowerze, na przykład do przedszkola, jest o wiele krótsza, niż jazda samochodem, który nieraz musi stać w korkach. Z pewnością też jest to zdrowy nawyk. Innym pomysłem na wykorzystanie przyczepki będą zakupy – dziecko można usadowić w przyczepce, do której, po wizycie w markecie zapakujemy sprawunki – oczywiście należy pamiętać, że przyczepki mają ograniczoną ładowność – na przykład w przyczepce Croozer Kid 2 łączna waga (razem z dzieckiem czy dziećmi) nie powinna przekroczyć 45 kilogramów.

 

Croozer Kid for 2 posiada kilka mankamentów – przede wszystkim jest to przyczepka cięższa od jej podobnych, a to z powodu stabilnej konstrukcji. Pedałowanie z Croozerem może być nieco bardziej wyczerpujące. Przyczepka ta nie posiada amortyzacji. Jednakże aspekty te nie zniechęcają rodziców, którzy i tak chętnie wybierają Croozera. Jak promuje przyczepkę sam producent – Croozer, posiada wszystko to, co przyczepka winna posiadać, bez żadnych dodatkowych elementów, które co prawda mogą podnieść funkcjonalność przyczepki, jednak nie są niezbędne do jej użytkowania. Dzięki temu cena przyczepki jest niższa, a najważniejsze właściwości – takie, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo i komfort jazdy, zostały zachowane. Konstrukcja przyczepki jest metalowa, zbudowana z: ramy rurowej, wewnętrznej ramy, której zadaniem jest ochrona przed obiciami z tyłu oraz po bokach; rurek, gwarantujących sztywność podłogi w przyczepce. Croozer może też poszczycić się solidnym zderzakiem – nieco masywniejszym od zderzaków zastosowanych w innych przyczepkach. Przez taką, a nie inną konstrukcję właśnie przyczepka jest cięższa, ale też bezpieczna.

 

Croozer Kid for 2 jest wyjątkowy nie tylko ze względu na parametry techniczne wózka. Mocnym plusem przyczepki jest fakt, że jest to model 3w1 – od samego początku, nabywając ten produkt, możemy decydować czy chcemy, by był on wózkiem do biegania (joggerem), przyczepką rowerową czy też wózkiem spacerowym. Croozer Kid for 2 to opłacalny wybór – dzięki niemu nie potrzebujemy dodatkowych wózków dla dzieci. Z pewnością o wiele droższy byłby zakup tych sprzętów osobno. Oczywiście nie każdy kto biega, jeździ na rowerze, jak i nie każdy kto jeździ na rowerze – biega. Jeżeli jesteście biegaczami, i potrzebujecie sprzętu do przewożenia dziecka podczas treningu – w naszym sklepie znajdziecie specjalnie przygotowane do tego wózki biegowe. Jednak warto zastanowić się, czy jednak niekiedy nie będziecie chcieli wybrać się na przejażdżkę rowerową w gronie rodzinnym w niedzielne słoneczne popołudnie – z pewnością jest to aktywny i przyjemny sposób na spędzenie wolnego dnia. Może też postanowicie jednak odwozić dziecko do przedszkola na rowerze (o czym już wspomnieliśmy wyżej), w drodze do pracy. Jest mnóstwo różnych możliwości, dla których warto zastanowić się czy jednak nie lepszy będzie wybór sprzętu, który w razie potrzeby może być naprzemiennie przyczepką lub wózkiem.

 

Pięcipunktowe pasy dbają o bezpieczeństwo maluchów. Siedzisko podwieszane jest do ramy, dzięki czemu – mimo braku amortyzacji – wstrząsy spowodowanie nierównościami terenu są odczuwalne w niewielkim stopniu. Gdyby jednak zależało wam na większym komforcie – zapraszamy do zapoznania z  Croozer Kid Plus For 2 - model z amortyzacją.

 

Croozer Kid for 2 to przyczepka przeznaczona dla dwójki dzieci. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać przyczepkę dla jednego dziecka pozostałe miejsce przeznaczając na dodatkowe bagaże. Nawet jeżeli przewozimy jednak dwójkę – przyczepka zaopatrzona jest w bagażniki do przewożenia niezbędnych rzeczy.

 

Podsumowując, Croozer ma wiele mocnych stron, które sprawiają że jest lubianym produktem, wyróżnianym ponad inne przyczepki. Mankamentem z kolei jest to, że przyczepka nie jest tak lekka jak pozostałe – a to za sprawą metalowej konstrukcji, która jednak gwarantuje większe bezpieczeństwo, jest też szersza – w niektórych drzwiach może się nie mieścić. Jednak korzystne atuty przyczepki mocno przewyższają wspomniane drobne niedociągnięcia. Naszym zdaniem jest to produkt wart uwagi – zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami przyczepek Croozer.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl