Szukaj

PRZEGLĄD OFERTY PROMOCYJNEJ NA PRZYCZEPKI ROWEROWE QERIDOO

H, 1 styczeń 2014
PRZEGLĄD OFERTY PROMOCYJNEJ NA PRZYCZEPKI ROWEROWE QERIDOO

QERIDOO W OFERCIE SKLEPU WOZIMY SIĘ

Istnieje wiele przeróżnych sposobów na to, jak poradzić sobie z przedłużającymi się, zimowymi wieczorami. Jednym z nich jest z pewnością przegląd naszej aktualnej oferty, którą przygotowaliśmy ze specjalną myślą o tych rodzicach, którzy przyszły sezon pragną rozpocząć jak najszybciej, gdy tylko pozwoli na to pogoda. Dlatego też, wśród naszych najnowszych propozycji, objętych znacznymi obniżkami cenowymi, pojawiają się przyczepki rowerowe Qeridoo. Przyczepki marki Qeridoo, dzięki wielofunkcyjnym rozwiązaniom umożliwiającym aktywne spędzanie czasu z dzieckiem cieszą się dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem rodziców.

Wygodne zarówno dla małego pasażera, jak i jego rodzica, spełniają wszystkie niezbędne normy, jakie dotyczą zapewnienia odpowiedniej ochrony w trakcie jazdy. Oto niektóre, spośród wielu dostępnych na naszej stronie modeli, jakie objęte zostały specjalną, zimową ofertą.

QERIDOO SPEEDKID 2

Mówiąc o spełnianiu odpowiednich norm uwzględniających przede wszystkim ochronę małego pasażera w trakcie jazdy, nie możemy pominąć tego niezwykłego modelu przyczepki, jakim jest Qeridoo Speedkid 2. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa – wygodne i łatwe w obsłudze – widoczne odblaski, siedzisko z zintegrowaną płytą stabilizacyjną, czy specjalne otwory wentylacyjne. To nie jedyne udogodnienia, jakie posiada ten model przyczepki. Qeridoo Speedkid 2 charakteryzuje się również szerokim rozstawem kół, który w znacznym stopniu wpływa na jego stabilność w trakcie każdej z podróży. Za wysoki komfort podróży malucha odpowiada także wprowadzona w modelu Speedkid 2 amortyzacja piórowa, która tłumi wstrząsy. Co więcej, specyficzna konstrukcja Qeridoo Speedkid 2 umożliwia na korzystanie z niego jako z przyczepki rowerowej, jak i zarówno wózka do biegania. Przyciemniany dach panoramiczny oraz duże przyciemniane okno, zastosowane w tym modelu, dodatkowo chroni dziecko przed kapryśna pogodą i owadami. Niezmiernie wielkim plusem tego modelu – jeśli chodzi o udogodnienia skierowana w stronę rodziców – jest zapewne przestronny, wygodny w pakowaniu bagażnik, znajdujący się za siedziskiem przyczepki. Pomimo swojego umiejscowienia, nie stanowi on żadnego dyskomfortu dla najmłodszych pasażerów. Warto nadmienić, że przyczepka posiada nośność o wartości 43kg, dzięki czemu jest idealna do przewożenia dziecka i bagażu (w tym wypadku pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek ułożone są centralnie), ale także dwójki maluchów.

Croozer Kid Plus 1

QERIDOO SPORTEX 1

Inną, równie ciekawą propozycją dostępną w naszej aktualnej ofercie, jest wszechstronna przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1. Podobnie jak w przypadku wcześniej zaprezentowanego modelu Qeridoo Speedkid 2, może być używana podczas wspólnych, rowerowych przejażdżek, ale także jako tradycyjny wózek dziecięcy, albo biegowy. Posiadając wzmocniony aluminiowy stelaż oraz odpowiedni rozstaw kół, zapewnia najmłodszemu pasażerowi bezpieczną jazdę. Za komfort podróży malucha odpowiada amortyzacja piórowa, natomiast o stabilność dziecka w środku przyczepki, zadbają 5-punktowe pasy ze specjalnym systemem blokady, łatwym do szybkiego zapinania i rozpinania. Qeridoo Sportex 1 posiada także kompaktowy mechanizm składania, który z pewnością ułatwi każdemu z rodziców transportowanie lub przechowywanie tego modelu przyczepki. Dodatkowo cieszy fakt, iż w Qeridoo Sportex 1 istnieje możliwość dowolnej regulacji wysokości rączki do pchania – w wypadku stosowania go jako wózka biegowego lub spacerowego. Model ten, dostępny jest wśród naszej oferty w dwóch wersjach. Ta przedstawiona powyżej, przeznaczona jest jedynie dla jednego pasażera, natomiast Qeridoo Sportex 2 – oprócz nieznacznych różnic obejmujących samo wyposażenie – posiada możliwość przewożenia dwójki dzieci.

qeridoo sportrex 1

BOGATA OFERTA SKLEPU WOZIMYSIE.PL

Qeridoo Sportex 1 oraz Speedkid 2, to nie jedyne modele, jakie zostały objęte aktualną wyprzedażą panującą w naszym sklepie. Qeridoo KidGoo 1 to kolejna, doskonała propozycja dla każdego rodzica, który pragnie zapewnić swojemu dziecku jak największy komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie każdej z przejażdżek. Co więcej, model ten nadaje się do transportu dzieci w wieku niemowlęcym – wystarczy jedynie zamontować odpowiednie nosidełko samochodowe, aby zapewnić swojemu dziecku prawdziwe przygody już od pierwszych miesięcy po jego przyjściu na świat. Podobnie jak w przypadku wcześniej prezentowanych modeli, również w Qeuridoo KidGoo 1 wykorzystana została amortyzacja piórowa.

Zachęcamy do bezpośredniego zapoznania się z aktualną ofertą sklepu, w której znajdziesz szczegółowe informacje – obejmujące szczegółowy opis techniczny Qeridoo KidGoo 1 oraz pozostałych modeli przyczepek marki Qeridoo. Przeczekaj zimę w sposób aktywny, poszukując najlepszych rozwiązań dla Ciebie i Twojej pociechy na przyszłoroczny sezon rowerowy.