Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

PORÓWNANIE MODELI PRZYCZEPEK – THULE CHARIOT CROSS 2 I THULE CHARIOT CAB 2

258.jpg

PRZYCZEPKI ROWEROWE DLA DWÓJKI DZIECI

Dwójka dzieci pod opieką, również może uczestniczyć w treningach rodziców – dzięki przyczepkom rowerowym dla dwójki maluszków. Niezależnie od tego, czy dzieci są w tym samym wieku, czy też może jedno jest dużo starsze – przyczepka doskonale spełni swe zadanie. Aktywni rodzice, którzy mają jedno dziecko i planują kolejne, często decydują się na zakup transportera od razu dla dwójki dzieci.

W związku ze zbliżającym się sezonem wiosenno - letnim, prezentujemy porównanie dwóch profesjonalnych modeli wózków do biegania dla dwójki dzieci Thule Chariot Cross 2 i Thule Chariot Cab 2.

THULE CHARIOT CROSS 2 I THULE CHARIOT CAB 2 – PORÓWNANIE

Thule niezmiennie pozostaje jednym z najlepszych producentów przyczepek. Solidne i przemyślane konstrukcje transporterów tego producenta sprawiło, że aktywni rodzice ufają marce Thule nie od dziś. Poniżej zaprezentujemy porównanie naszych propozycji wózków Thule dla dwójki dzieci: Thule Chariot Cross 2 i Thule Chariot Cab 2

Podobieństwa:

- Obie przyczepki są tak naprawdę urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki przyczepkom, zimą można uprawiać narciarstwo biegowe, a przez pozostałe pory roku – jogging, jazdę na rowerze. Przyczepka może również służyć jako standardowy wózek do wyjścia na spacer. Przekształcenie przyczepki w wózek i na odwrót zajmuje tylko chwilę i nie jest w żaden sposób problematyczne.

- Opisywane przyczepki mają zawieszenie oparte na resorach piórowych co zapewnia łagodne i stabilne prowadzenie, a w związku z tym jeszcze większy komfort jazdy dla maluszków. Obie również zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dzieci poprzez pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, a także solidność całej konstrukcji przyczepki.

- Kabiny przyczepek są przestronne, zapewniają maluchom dużo miejsca, dodatkowo znajduje się w nich miejsce na bagaże. Przy tym wszystkim dzięki odpowiednim materiałom i specjalnie zaprojektowanym kształcie nie tracą ze swojego sportowego charakteru.

- W obu przyczepkach mamy do czynienia z ruchomą rączką, regulowanym oparciem siedzeń oraz z folią przeciwsłoneczna oraz przeciwdeszczową w zestawie.

Różnice:

Przyczepki niewiele się od siebie różnią, większość funkcji jest dokładnie taka sama, również cena obu przyczepek wynosi dokładnie tyle samo. Ewentualne różnice, na które można zwrócić uwagę to:

- najważniejsza różnica to plastikowe dno przyczepki Cab 2. Cały dół przyczepki jest z grubego plastiku, co sprawia, że jest wyjątkowo odporna na błoto, deszcz, korzenie a tym samym łatwa w utrzymaniu czystości. Z kolei przyczepka Cross 2 ma dno z mocnego i wytrzymałego materiału.

- Bagażnik – Thule Cab 2 jedyna przyczepka producenta Thule ma bardzo pojemny bagażnik znajdujący się wewnątrz przyczepki, tuż za siedzeniem maluchów. Bagażnik jest zamykany na zamek błyskawiczny. Cross 2 ma bagażnik w formie dużej zamykanej kieszeni na zewnątrz przyczepki.

- masa przyczepki Thule Chariot Cab 2 to 15,89 kg, natomiast Thule Chariot Cross 2 jest nieco lżejszy – 14,5 kg.

- wysokość kierownicy w Thule Chariot Cross jest niższa – oczywiście jest to tez kwestia indywidualnej regulacji, jednakże wysokość kierownicy w Thule Chariot Cross 2 zaczyna się od 89 cm, podczas gdy w drugiej przyczepce – od 95 cm.

Thule Chariot Cross ma mniejsze wymiary po złożeniu w związku z czym łatwiej zmieści się do bagażnika samochodowego. Natomiast Thule Chariot Cab 2 ma wymiary większe – jednakże nie bez powodu. Wysokie siedzenie (70 cm) w THULE Cab 2 sprawia, że przewozić możemy naprawdę wysokie dzieci, a co za tym idzie przyczepka będzie służyć nam na długie lata. Ponadto Chariot Cab 2 pozostawia dużo miejsca na bagaż. W związku z tym jest ona pojemna i komfortowa.

Powyższe różnice są naprawdę nieznaczne, a obie przyczepki są warte uwagi. Producent stworzył je z myślą, o wymagających i bardzo aktywnych rodzicach. Ich konstrukcja jest tak solidna, że można korzystać z nich jako z transporterów dla dzieci – podczas biegania, spacerowania, jazdy na rowerze czy uprawiania narciarstwa biegowego – i to wszystko na różnych podłożach – kamienistych, piaszczystych itd. Nawet po latach użytkowania – przyczepki te dalej będą sprawne, a jak dzieci urosną będzie można sprzedać je jako używane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl