Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Modu - Innowacyjne klocki sensoryczne dla dzieci!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modu - Innowacyjne klocki sensoryczne dla dzieci!

Kreatywne klocki MODU to wyjątkowy produkt przeznaczony nie tylko do zabawy ale także do terapii czy integracji dziecka z rodzicem. Według nas, jest to zabawka, która powinna znaleźć się z każdym domu. Czym wyróżniają się te klocki na tle innych? Przede wszystkim, zostały stworzone z myślą o rozwoju motoryki dużej, logicznego myślenia oraz kreatywnej twórczości. Zaprojektowane w taki sposób, by dostarczać frajdy, nie tylko najmłodszym dzieciom, ale również tym nieco starszym a nawet dorosłym. Dzięki klockom Modu, mamy nieograniczone możliwości zabawy, budowania i konstruowania a następnie tworzenia różnego rodzaju kreacji w zabawie, ćwicząc tym samym wyobraźnię. 

Kolekcja Modu składa się z różnego rodzaju modułów o różnych kształtach i wielkościach. Jeśli chodzi ich ilość elementów w zestawie, mamy do wyboru 3 opcje; Dreamer Kit 12in1, Explorer Kit 8in1, Curiosity Kit 4in1. A jeśli chodzi o wersje kolorystyczne, to do wyboru mamy żółty, czerwony i niebieski.

Mimo, iż zestaw Dreamer posiada największą ilość elementów, i tym samym, wydaje się być najatrakcyjniejszym z produktów, to według nas, świetnym rozwiązaniem np. jako prezent dla niemowlaczka może być właśnie zestaw Curiosity Kit 4in1. Taką opcję spokojnie można rozbudowywać w późniejszym czasie. Wraz z kolejnymi etapami rozwoju dziecka, gdy podstawowa opcja stanie się dla niego niewystarczająca, mamy możliwość stopniowego poszerzania o dodatkowe elementy, które osobno także są w sprzedaży .

Trudno nie wspomnieć o tym, że klocki Modu są miękkie, a przy tym bardzo wytrzymałe. Można na nich siadać, jeździć, i po nich stąpać. Nie zdeformują się nawet pod ciężarem osoby dorosłej.

Materiał z jakiego zostały wyprodukowane klocki, to EVA i ABS, który gwarantuje 100% bezpieczeństwo podczas zabawy. Nie jest także problematyczne utrzymanie ich w czystości. Można je przecierać wilgotnym materiałem, czyścić miekką szczoteczką lub myć w zmywarce. Materiał został przebadany i dopuszczony do kontaktu z żywnością, co także podnosi jego standard. 

Klocki bez ograniczeń

Rożne moduły, pozwalają dzieciom budować najrozmaitsze konstrukcje. Od deski balansującej po samochody, rowerki czy statki kosmiczne, a także tworzyć formy bardziej użytkowe, tj. mini sofka, stolik, krzesełko czy schodki np. by dziecko mogło samodzielnie korzystać z umywalki. Jedynym ograniczeniem staje się tylko wyobraźnia. 


Klocki Modu to także idealne narzędzie terapeutyczne, wykorzystywane w ośrodkach sensorycznych czy w rehabilitacji. Elementy są duże, wygodne a jednocześnie lekkie. Wspaniale pobudzają do aktywnego spędzania czasu oraz do integracji rodziców z dziećmi. Klocki można zabrać ze sobą wszędzie, w przeznaczonej do tego, specjalnej torbie. Nie są ciężkie i nie zajmują dużo miejsca, dlatego mogą urozmaicać wolny czas nawet w trakcie wyjazdów czy wakacji.

Tak jak już wspominaliśmy klocki Modu przeznaczone są dla dzieci nie tylko w wieku niemowlęcym ale także dla 3, 4,5 i 6 latków. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie!

A jeśli nie macie pomysłu na prezent pod choinkę, imprezę okolicznościową, dzień dziecka czy urodziny, to Duńskie klocki marki Modu polecają się w całej swej okazałości. Mamy nadzieję, że nie przejdziecie obok nich obojętnie, bo zwyczajnie to jedne z najlepszych zabawek tego roku! 

Zobaczcie Video!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl