Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

KTÓRY MODEL WYBRAĆ CZ. II - PRZYCZEPKI, Z KTÓRYMI POBIEGNIESZ

Na zdjęciu widoczny mężczyzna biegnący z przyczepką rowerową Thule, uzupełnioną o specjalne koło do joggingu.

KTÓRY MODEL WYBRAĆ CZ. II - PRZYCZEPKI, Z KTÓRYMI POBIEGNIESZ

Kochani rodzice, zapaleni biegacze, szykujcie się na nową przygodę! Dzisiaj mamy dla Was zestawienie wszystkich przyczepek, gotowych nie tylko na weekendowe „maratony” ale także na codzienne przebieżki . Jeśli zastanawiacie się, który model wybrać, to dzisiaj możecie śmiało zrobić sobie przerwę od joggingu i zawiesić oko na naszym artykule.

Przyczepki rowerowe to innowacyjne maszyny, które zostały stworzone z myślą o aktywnych rodzicach, chcących zarażać swoje pociechy sportem już od najmłodszych lat! Takie przyczepki są lekkie, zwrotne, bezpieczne, wytrzymałe i przede wszystkim wygodne. Każdy sprzęt posiada dodatkowe elementy i funkcje, tak by każdy mógł dobrać przyczepkę w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzisiaj skupimy się na osobach biegających, które nie chciałyby wybierać pomiędzy czasem spędzonym z dziećmi a czasem, w którym mogą być aktywni. Dobór przyczepki pod kątem biegania dla osób, które wcześniej nie miały z nimi do czynienia, może stanowić nie lada wyzwanie. Zatem który model wybrać? Pierwszym wyznacznikiem przeważnie jest cena, jednak po głębszej analizie można wyróżnić indywidualne preferencje, co spycha cenę na dalszy plan, stawiając na pierwszym to, co dla rodziny jest priorytetem; nierzadko są to bezpieczeństwo, amortyzacja, wentylacja czy pakowność. Koszt staje się inwestycją w komfort, w radosne chwile z dzieckiem, czy w aktywność fizyczną. Zapraszamy do przeglądu modeli, a być może, niebawem staniecie się posiadaczami któregoś z nich!

W ostatnim wpisie o tym, którą przyczepkę wybrać na codzień, a którą w długie, kilkudniowe trasy, pisaliśmy, że każdy artykuł będzie zawierać 2 kategorie. Dzisiaj jednak zdecydowaliśmy postawić tylko na jedną. Dlaczego? Ponieważ zestawienie jest obszerne i chcieliśmy skupić swoją uwagę w 100% na przyczepkach dla osób biegających, tak by niczego nie pominąć, bądź nie zrobić połowicznie. Mamy nadzieję, że nam wybaczycie, a Ci którzy czekali na tę kategorię mogą już śmiało zacząć wczytywać się temat!

Bieganie

Kiedy sport ma dla Was duże znaczenie i wkładacie w treningi wiele zaangażowanie, serca, wysiłku, to w momencie gdy na świecie pojawia się maluch, ostatnią rzeczą jaką planujecie jest rezygnacja z aktywności. W wielu rodzinach wyjście z domu bez dziecka zdarza się naprawdę rzadko. Z pomocą przychodzą tu oczywiście przyczepki rowerowe, które przeznaczone są także do biegania czy jazdy na rolkach. Zamierzacie organizować sobie poranny jogging, albo popołudniowe biegi na odstresowanie, bez wcześniejszego podrzucania dzieciaków rodzicom? Z wózkiem biegowym jest to możliwe. Nie ograniczaj siebie, umów się ze znajomymi, zabierz ze sobą dzieciaki i idźcie biegać!

1. Thule Lite

To przyczepka MUST HAVE dla tych, którzy mają w planach głęboko się z nią zaprzyjaźnić przez najbliższe 4-5 lat. Dla tych, dla których coś podręcznego, ułatwiającego i przyspieszającego przemieszczanie się z dzieckiem miałoby stać się częścią życia. Dla tych, którzy bez przyczepki nie będą ruszać się nigdzie, a w dodatku kilka razy w tygodniu trenują bieganie i nie myślą by z tego rezygnować. Jaki jest model Lite? Oczywiście, malutki, leciutki, kompaktowy, a przy tym niesamowicie wygodny. Posiada dobrą amortyzację, folię przeciwdeszczową i przeciwsłoneczną w zestawie. Klapa z moskitierą z przodu i siateczka na plecach, stanowią dobrą podstawę wentylacyjną. Lite nie jest przyczepką typowo podróżniczą, dlatego nie wyposażono jej w bagażnik - posiada jedynie większą kieszeń. Według nas, to maszyna codzienna i w tej roli sprawdza się znakomicie! Dla minimalistów przyczepka ideał!

Sprawdź –> model pojedynczy w zestawie z kołem biegowym.

Sprawdź –> model podwójny w zestawie z kołem biegowym.

2. Thule Cross

O tym modelu także pisaliśmy już w poprzednim artykule, o przyczepkach na codzień (jeśli go nie czytałeś to zapraszamy TU), jest to bardziej sportowa wersja i też nieco bardziej pakowna, ponieważ ma bagażnik. Dla tych, którzy są zapalonymi biegaczami i nigdy nie wiedzą dokąd i jak daleko pobiegną, polecany jest właśnie ten model. Przyczepka ze względu na swój sportowy akcent, nada się także na ścieżki leśne, szutrowe i wyboiste. Posiada regulowaną amortyzację, a to pozwala na uprawianie sportu nawet w trudniejszych warunkach, tak więc zapalony biegacz nie musi się ograniczać tylko do tradycyjnych ścieżek. Kolejnym plusem są  rozkładane siedzenia, idealne na małą drzemkę malucha, podczas gdy Ty zyskujesz chwilę na mrożoną kawę po joggingu.

Sprawdź –> model pojedynczy w zestawie z kołem biegowym.

Sprawdź –> model podwójny w zestawie z kołem biegowym.

3. Thule Sport

Model torpeda! Posiada wszystko czego potrzeba, aby z pełna parą uprawiać sport. Z tą przyczepką można biegać wszędzie, jeździć wszędzie, przemierzać góry, doliny i co tylko nam się zapragnie. Podstawowym atutem wózka Thule Chariot Sport jest bardzo solidna amortyzacja, która w tym przypadku jest regulowana, dzięki czemu można ją dostosowywać do wagi dziecka, aktualnych warunków czy nawierzchni, po jakiej się poruszamy. Następny istotny element, wiążący się bezpośrednio z bezpieczeństwem, to hamulce. W Thule Chariot Sport mamy do czynienia z hamulcem tarczowym. Jest to idealne rozwiązanie np. podczas biegania po stromych drogach. Rączka umożliwiająca hamowanie pulsacyjne znajduje się na uchwycie, przez co mamy dużą kontrolę nad prowadzonym pojazdem. Jest to komfortowe i nie ogranicza. W przypadku tej przyczepki, hamulec jest już w zestawie, a przypadku innych modeli marki Thule, można spokojnie go dokupić ale w wersji taśmowej - bez tarczy. Dodatkowym atutem są odpinane okna boczne. W upalne dni, każdy dodatkowy otwór wentylacyjny jest mile widziany, szczególnie podczas biegania, gdzie osiągamy znacznie mniejszą prędkość niż przy jeździe na rowerze, przez co przewiew przy samym otworze z przodu może być mniejszy. Koło do biegania zarówno w Thule, Lite i Cross należy dokupić dodatkowo, bądź można skorzystać z naszej oferty kupienia przyczepek z kołem w zestawie.

Sprawdź –> model pojedynczy w zestawie z kołem biegowym.

Sprawdź –> model podwójny w zestawie z kołem biegowym.

4. Burley Dlite X

Te przyczepki zasługują na miano małych pomocników. Małych, ponieważ ich waga jest wyjątkowo niska, czyli niecałe 13 kg w wersji podwójnej, wow! Przyczepka jest świetna na codzień no i oczywiście także do biegania. W zestawie jest małe koło spacerowe, jednak Burley nie zapomniał o osobach biegających. W tym przypadku, można dokupić specjalne koło biegowe i cieszyć się regularnymi treningami, z maluchem przy boku! Jednym z fajniejszych rozwiązań w tej przyczepce, o które często pytacie, są rozkładane siedzenia. Jako jedna z nielicznych przyczepek posiada spore okienko wentylacyjne w klapie bagażnika, osłaniane folią przeciwdeszczową, wyciąganą matę podłogową, która pomaga w utrzymaniu czystości wewnątrz, oraz regulowaną amortyzację. Siedziska są bardzo miękkie i wygodne, więc zdarza się, że dzieci ucinają sobie małą drzemkę podczas Twojego treningu, szczególnie po całym dniu pełnym atrakcji, a Ty zyskujesz chwilę dla siebie!

Sprawdź –> model pojedynczy.

Sprawdź –> model podwójny.

Koło biegowe do przyczepki pojedynczej.

Koło biegowe do przyczepki podwójnej.

5. Burley Encore X

Przyczepka, która zaskakuje swą wagą. Wielkie chapeau ba za niecałe 12 kg! A warto podkreślić, że ten sam model służy zarówno jednemu dziecku jak i dwójce! Tak więc nic, tylko bić brawa, no i oczywiście zamawiać! Dlaczego jeszcze warto brać ją pod uwagę? Ponieważ jest prosta w składaniu i kompatybilna z akcesoriami Burley, a to oznacza, że pozwala nam uprawiać 4 formy aktywności, w tym oczywiście bieganie po wcześniejszym dokupieniu koła biegowego. Jest to model niższy niż Dlite X, ale prócz braku rozkładanych siedzeń, regulowanej amortyzacji oraz wyciąganej maty podłogowej, nadal robi furorę. Mięciutkie poduszeczki w siedzeniach sprawiają, że przez całą podróż maluch siedzi niczym w wygodnym fotelu, a biorąc pod uwagę okienko wentylacyjne w klapie bagażnika, mamy pewność, że nawet w ciepłe dni, podróż będzie dla niego przyjemnością. 

Sprawdź –> model uniwersalny.

Sprawdź –> koło biegowe.

6. Croozer Kid Vaaya

To kolejna niezawodna maszyna. Bardzo komfortowa. Choć to model podróżny dzięki swemu pojemnemu bagażnikowi, to sprawdza się także podczas biegania. Jeśli wiesz, że będziesz jeździć na rowerze, dużo podróżować, spacerować oraz regularnie biegać, to ta multizadaniowa przyczepka spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Bagażnik to kolos, w który zmieścisz wszystko czego potrzeba. Nawet większe butelki wody na dłuższe trasy biegowe, a do tego zapakujesz malca wraz ze wszystkimi najpotrzebniejszymi artykułami. Nic dodać nic ująć. Przyczepki Croozer posiadają amortyzację przeznaczoną na trudniejsze trasy, zarówno rowerowe jak i biegowe (górzyste, leśne). A to dlatego, że sama się reguluje i dopasowuje do podłoża i obciążenia, przez co mamy gwarancję komfortu, który dodatkowo podbijają kubełkowe i podwieszone siedzenia wyściełane materiałem typu Climatex. Pochłania on wilgoć w ciepłe dni i zatrzymuje ciepło w chłodniejsze. Dla lubiących biegać wieczorową porą, Croozer dołączył bardzo przydatną funkcję, a mianowicie światełka na kierownicy, które zapalają się o zmroku. Zwiększa to widoczność, a przy tym poczucie bezpieczeństwa, nie tylko dla biegającego, ale również dla małych pasażerów. Reasumując, Kid Vaaya to świetny, wytrzymały i wygodny sprzęt dla wymagających biegaczy.

Sprawdź –> model pojedynczy.

Sprawdź –> model podwójny.

Koło biegowe do przyczepki pojedynczej.

Koło biegowe do przyczepki podwójnej.

7. Croozer Kid Keeke

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że to model prawie identyczny jak wcześniejszy, ale z małą różnicą. Kid Keeke nie posiada materiału Climatex, ani światełek na kierownicy. Jeśli nie planujecie biegać wieczorami, lub te trasy nie wymagają lepszej widoczności, to śmiało możecie decydować się na tę przyczepkę. Wyposażona jest w amortyzację samoregulującą, podwieszane, kubełkowe i miękkie siedziska oraz ogromny bagażnik. Tak samo jak Kid Vaaya jest to idealna propozycja dla podróżników, rowerzystów i biegaczy! Modele Kid Keeke i Kid Vaaya to przyczepki bardziej podróżne niż typowo biegowe, są one również cięższe chociażby od przyczepek Thule. Jeśli jednak 2 kg nie zrobią Wam różnicy, a dodatkowo zapalonymi biegaczami w domu są ojcowie, to te modele sprawdzą się na 100%.

Sprawdź –> model pojedynczy.

Sprawdź –> model podwójny.

Koło biegowe do przyczepki pojedynczej.

Koło biegowe do przyczepki podwójnej.

8. Qeridoo Kidgoo PRO

Qeridoo Kidgoo to sprzęt jeden z cięższych, ale nie na tyle, by nie móc z nim uprawiać joggingu. Sprawdza się perfekcyjnie w roli przyczepki rowerowej, przemierzającej różne trasy, zarówno asfaltowe, polne jak i leśne. Marka Qeerido cieszy się dużym zainteresowaniem wsród naszych klientów, ze względu na cenę, przy której jakość jest na bardzo dobrym poziomie. Z tą przyczepką, tak samo jak z modelami Croozer, bez obaw można pokonywać dziesiątki lub setki kilometrów. Kidgoo sama w sobie jest przyczepką pakowną i komfortową, szczególnie dla dziecka.

W ofercie do wyboru mamy 3 opcje; Kidgoo, Kidgoo Sport i Kidgoo PRO. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej mamy koło buggy z funkcją joggera, dodatkowo w Kidgoo Sport znajduje się hamulec tarczowy, pełniący taką samą funkcję, jak we wspomnianej wyżej przyczepce Thule Sport. Te dwie przyczepki są świetne, jeśli bieganie nie jest tu kluczowe i zdarza się ono sporadycznie, ponieważ z małym kołem buggy można uprawiać lekki trucht. Tym razem skupimy swą uwagę na wersji PRO, czyli tej maksymalnie ulepszonej, stworzonej, przede wszystkim, z myślą o biegaczach! To, co nadaje jej kompletny wymiar biegowy, to dołączone do zestawu koło jogger. 

Ulepszenia takie jak; hamulec tarczowy, koło biegowe, wzmocniona rama, i zautomatyzowany system zawieszenia, pod kątem biegania stawiają ją na piedestale względem innych przyczepek marki Qeridoo. Podsumowując, jeśli jesteście typem podróżnika, ale waszą pasją jest także bieganie lub zwyczajnie biegacie dla lepszej kondycji czy samopoczucia, to z czystym sumieniem polecamy Qeridoo Kidgoo PRO!

Sprawdź –> model pojedynczy.

Sprawdź –> model podwójny.

9. Qeridoo Sportrex

Model ten nie posiada już tak dużego bagażnika jak Kidgoo ale przy codziennym użytkowaniu, nie jest on aż tak niezbędny. Swoją funkcję przyczepki rowerowej spełnia bez zarzutów, dlatego jest to świetna propozycja dla tych, którzy podchodzą do kupna przyczepki w sposób ekonomiczny, zależy im na dobrej jakości przyczepce rowerowej, sprawnym wózku spacerowym, ale od czasu do czasu lubią też wyskoczyć na popołudniową przebieżkę. Sportrex jest dość ciężki jeśli chodzi o przenoszenie, wnoszenie czy znoszenie, dlatego jeśli jest opcja przechowywania jej w wersji niezłożonej, to tym bardziej, nie ma nad czym się zastanawiać. W zestawie znajduje się koło buggy. Jest ono idealne na spacery, ale także na lekki jogging. Dla osób, które potrzebują trochę bardziej rozkręcić się w bieganiu, jest możliwość dokupienia specjalnego koła biegowego. 

Sprawdź –> model pojedynczy.

Sprawdź –> model podwójny.

Mamy nadzieję, że już wiecie, który model jest bliski Waszemu sercu. A jeśli nadal nie, to pamiętajcie, że możecie w każdej chwili skontaktować się z nami i porozmawiać, dopytać, oczekiwać porady. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl