Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta        Wysyłka w 24h 

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

INNOWACJA MARKI WEERIDE – ROWER DOCZEPIANY

234.jpg

Rower doczepiany zaprojektowany przez WeeRide to prawdziwa innowacja przeznaczona dla dzieci w wieku od około 3 do 9 lat. Kompromis pomiędzy przyczepką rowerową a rowerkiem trójkołowym. Dziecko podróżuje z rodzicami jako pasażer i jednocześnie samodzielny rowerzysta. Może aktywnie uczestniczyć w jeździe i wspomagać głównego kierowcę poprzez pedałowanie. Może też odpoczywać w dowolnym momencie lub pedałować do tyłu, co w żaden sposób nie wpłynie na jazdę. WeeRide Co Pilot to najlepsza propozycja dla dzieci, które są za duże do fotelika i za małe, by szybko jeździć. Wspaniałe rozwiązanie, jeśli chodzi o przewożenie dzieci na rowerze. Wynalazek pozwala zamienić twój rower w bezpieczny i niezawodny tandem dla ciebie i dla dziecka. Ty jesteś pilotem rowerowej wycieczki, ale maluch może aktywnie w niej uczestniczyć.

 

Nauka jazdy na rowerze

 

WeeRide Co Pilot ułatwia też najmłodszym naukę jazdy na jednośladzie. Podczas jazdy na rowerze doczepianym dziecko w naturalny sposób przyswaja najważniejszą umiejętność niezbędną do samodzielnej jazdy, czyli umiejętność utrzymywania równowagi. Przyjmuje też prawidłową pozycję i uczy się siedzieć na rowerowym siodełku. Taka nauka jest szybsza i łatwiejsza niż w przypadku stosowania doczepianych kółek lub rowerka trójkołowego. Nie ma tu elementu stresu związanego ze zmianą dwuśladu na jednoślad i utratą dodatkowej podpory podczas jazdy.

 

WEERIDE CO PILOT A BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS JAZDY

Dla rodziców i opiekunów dziecka bezsprzecznie najważniejsza pozostaje kwestia bezpieczeństwa małego pasażera. Doczepiany rower dla dziecka Co Pilot marki WeeRide został skonstruowany z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa jazdy. Opatentowana technika Quick Release System pozwala przypiąć i odpiąć rowerek w kilka chwil i jednocześnie zamontować go w bardzo bezpieczny sposób. Dzięki opatentowanemu systemowi Sync Link Pivot nie ma żadnej możliwości samodzielnego wypięcia się w trakcie jazdy. Bezpieczeństwo i widoczność zwiększa także chorągiewka z tyłu rowerku. Konstrukcja roweru doczepianego WeeRide Co Pilot jest bardzo wytrzymała i stabilna.

To kierowca (rodzic, opiekun) decyduje o prędkości i kierunku jazdy. Dzięki temu dziecko zawsze jest pod kontrolą. Nawet najbardziej niesforny, energiczny i ciekawy świata maluch może wyżyć się podczas jazdy w sposób niezagrażający jego bezpieczeństwu.

Rowerek doczepiany WeeRide jest łatwy w użytkowaniu i uniwersalny. Dzięki łatwemu systemowi regulacji wysokości siodełka oraz kierownicy możemy bez problemu dopasować pojazd do potrzeb dziecka i rowerek jest przydatny przez długi czas. Dodatkowo można zabierać go ze sobą na dalekie wycieczki i wakacyjne wyjazdy. Z łatwością możemy złożyć go i umieścić w samochodowym bagażniku.

Dzięki doczepianemu rowerowi Co Pilot nawet małe dzieci mogą bezpiecznie podróżować z opiekunami, ciesząc się jazdą na prawdziwym jednośladzie. Koniec z długimi postojami i problematycznym dostosowaniem prędkości. Dzięki rozwiązaniu marki WeeRide dziecko może włożyć w jazdę tyle energii, ile zechce, jednocześnie pozostając cały czas pod czujną opieką rodzica.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl