Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

FOTELIKI ROWEROWE DLA DZIECI – PRZEGLĄD AKTUALNEJ OFERTY

240.jpg

Tegoroczne lato z całych sił, zachęca swoją pogodą do wyjścia z domów. Bezchmurnym niebem, przegania nas do aktywnego spędzania czasu w wielu różnych miejscach. Nad dającym ukojenie od upału jeziorem, w cienistych parkach, na wyasfaltowanej trasie rowerowej, pod parasolem rozłożonym w naszym ogródku. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop od pracy, znajdź alternatywę, która pozwoli Ci na spędzanie wspólnego czasu z najbliższymi. W letnie wieczory, wsiądź na rower i wraz z swoim dzieckiem, przejedź się po najbliższej okolicy. Przygoda w końcu, czeka na was za każdym rogiem.


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wybierając się w dłuższe lub krótsze przejażdżki rowerowe z dzieckiem - przede wszystkim - należy mieć na uwadze bezpieczeństwo najmłodszego pasażera. Jazda bez odpowiedniego dla dziecka fotelika rowerowego, a także kasku bezpieczeństwa to zaniedbanie, którego żaden rodzic pod żadnym pozorem nie może się dopuścić. Aby uniknąć przykrych sytuacji, a także zadbać o bezpieczeństwo i komfort malucha, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą fotelików rowerowych. Pamiętaj o tym, że zadowolony, odczuwający niezwykłą wygodę w trakcie jazdy maluch, to także zadowolony i zrelaksowany rodzic.


Romer Jokey Comfort

Fotelik rowerowy Romer Jokey Comfort – na co wskazuje sama nazwa modelu - jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem dla dziecka, jak i rowerzysty. Przeznaczony do montażu na tyle roweru, posiada solidny wspornik ze stali sprężynowej, który w znacznym stopniu wpływa na stabilność całej konstrukcji w trakcie jazdy. Dzięki wyjątkowo dużym osłonom szprych, a także zastosowanemu w modelu Jokey Comfort systemowi pasów bezpieczeństwa, Twoje dziecko będzie po prostu bezpieczne w trakcie każdej przejażdżki. Główną zaletą modelu jest zapewne łatwość regulacji siedziska, jaką możesz dokonać praktycznie jedną ręką. Regulowany zagłówek, umożliwia ustawienie go w aż 9 różnych pozycjach. Regulowane oparcie oraz podnóżek, umożliwiają dopasowanie ich pozycji do potrzeb dziecka, jak i jego rodzica. Komfort w trakcie przejażdżki rowerowej, będzie dostarczało Twojemu dziecko specjalnie obicie fotelika. Miękkie, z dodatkowymi nakładkami naramiennymi, uchroni go od nieprzyjemnych doznań, wynikających z jazdy po trudnym terenie. Romer Jokey Comfort można stosować do rowerów turystycznych, jak i sportowych o okrągłej rurze siodełka.

fotelik rowerowy jokey comfort


WeeRide Cangaroo Safe Front

WeeRide Cangaroo w wersji Safe Front Deluxe, to propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą dzielić się niezwykłą przyjemnością wynikającą z jazdy na rowerze, wraz ze swoim dzieckiem. Stosunkowo niewielkie siedzisko, montowane na przedzie roweru, to jeden z najbezpieczniejszych sposobów podróżowania z maluchem. Dzięki temu, rodzic ma bezpośredni kontakt ze swoim dzieckiem, co wpływa w znacznym stopniu na przyjemność czerpaną ze wspólnie spędzonego czasu. Fotelik rowerowy WeeRide Cangaroo został zaprojektowany w taki sposób, aby waga dziecka, jak i samo siedzonko nie osłabia stabilności roweru w trakcie jego prowadzenia. Wykorzystany w modelu specjalny stelaż, montowany jest tuż nad ramą roweru, pod główką kierownicy oraz z tyłu, centralnie pod siodełkiem. Takie umiejscowienie stelażu fotelika dla dziecka, w żaden sposób nie ogranicza ruchów i możliwości rowerzysty. WeeRide Cangaroo jest wyposażony w specjalnie zaprojektowaną podpórkę, wykonaną z miękkiego materiału, umożliwiającą dziecku oparcie na niej rączek lub główki. Pasy bezpieczeństwa zastosowane w modelu, bez problemu uchronią Twoje dziecko przed wypadnięciem oraz zminimalizują ruchliwość pociechy, nie odbierając jej tym samym swobody ruchów. Fotelik rowerowy WeeRide Cangaroo Safer Front Deluxe, przeznaczony jest dla nieco młodszych pasażerów, do maksymalnej wagi 23 kilogramów.

fotelik rowerowy weeride cangaroo


Thule RideAlong

Model fotelika rowerowego Thule RideAlong, został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić przyjemną jazdę rodzica, wraz z jego pociechą w terenie miejskim, jak i poza nim. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 roku życia, nie przekraczających wagi równej 22 kilogramów, RideAlong jest bardzo bezpieczny oraz komfortowy. Regulowane, 5-punktowe szelki, chronią dziecko przed wypadnięciem w trakcie jazdy. Ich zapięcie, zostało wyposażone w specjalną klamrę z mechanizmem One-Key System, która zapobiega przypadkowemu uwolnieniu się z szelek, a także dodatkowo zabezpiecza mocowanie całego siedzonka. Fotelik Thule RideAlong, przeznaczony jest do montażu na tył roweru – dzięki swojej wyjątkowej budowie, pasuje praktycznie do każdego typu ramy. Wykorzystany w siedzonku system zawieszenia DualBeam, amortyzuje wstrząsy wynikające z jazdy po nierównym terenie, zapewniając dziecku komfortową oraz wygodną jazdę; znów dzięki uniwersalnemu uchwytowi, montaż fotelika nie sprawia żadnego problemu. Regulowane zapięcia stóp oraz podnóżek, to kolejny atut tego modelu. Wraz z rozwojem wzrostu Twojego dziecka, z łatwością zmienisz ich ustawienie na takie, aby odpowiadało najmłodszemu.

fotelik rowerowy thule ridealong

 

Wybór odpowiedniego fotelika rowerowego, to gwarancja na długie, przyjemne chwile, pełne przygód, które będziesz w stanie dzielić ze swoim maleństwem. Decydując się bezpieczeństwo i komfort dla dziecka, jak i samego siebie, wybierasz także uśmiech na waszych twarzach. Nie zwlekaj – korzystaj z tegorocznego lata w pełni, bezpiecznie oraz z wielką przyjemnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl