Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

CROOZER KID PLUS FOR 1 – PORÓWNANIE MODELI 2015 I 2016

330.jpg

Croozer Kid Plus for 1 to jeden z najpopularniejszych modeli przyczepek 3 w 1. Rodzice cenią go m.in. za wielofunkcyjność, innowacyjne zawieszenie zapewniające maluchowi komfort i bezpieczeństwo nawet podczas rekreacji na wymagającym szlaku oraz prostotę obsługi. Na 2016 rok ceniony niemiecki producent przygotował odświeżoną wersję tego modelu.Zmiany wcale nie są kosmetyczne. Szykuje się kolejna mała rewolucja w branży. Jakie są najważniejsze różnice i czy warto inwestować w najnowszą wersję? 

Croozer Kid Plus for 1: co wyróżnia tę przyczepkę?

Popularność modelu Croozer Kid Plus for 1 nie jest dziełem przypadku ani dobrego marketingu. Fakty mówią same za siebie. Największą przewagę zapewnia rewolucyjne zawieszenie Sylomer®, które - dzięki bezobsługowemu systemowi trakcyjnemu - zapewnia redukcję nierówności o skoku nawet do 45mm. W praktyce oznacza to tyle, że maluch może spokojnie siedzieć lub drzemać w wózku nawet, gdy rodzic biega lub jedzie na rowerze po leśnej ścieżce czy innym wymagającym szlaku – nie odczuwając drgań, podbić ani innych niedogodności.

A to dopiero początek. Przyczepkę wyróżnia również bezpieczny, nowoczesny kokpit, oparty o strukturę ramy nośnej - z przednim zderzakiem, który minimalizuje ryzyko jakiegokolwiek urazu. Gdy dołożymy do tego pojemną torbę na zakupy, całą gamę akcesoriów, które można połączyć z przyczepką (np. pokrowiec przeciwdeszczowy, zimowy śpiworek czy ochronę przeciwsłoneczną) – zyskujemy niemal idealny wózek dla aktywnych rodziców.

 

 To nadal nie koniec. Croozer Kid Plus for 1 to również prostota obsługi i transportu. Już w modelu z 2015 roku wystarczyło kilka – kilkanaście sekund, by przyczepkę zamienić w komfortowy wózek spacerowy lub jogger. A w tym z 2016 roku – to jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Model na 2016: wygodniej, bezpieczniej i szybciej

Wersja Croozer Kid Plus for 1 na ten rok przynosi cztery zasadnicze zmiany. Producent koncentruje się w nich na poprawie bezpieczeństwa oraz widoczności na drodze oraz jeszcze większym uproszczeniu obsługi wózka – także, gdy chcemy szybko zmienić go z przyczepki w jogger czy w wózek spacerowy.

Po pierwsze, na użytkowników czeka unikalny system Click & Crooz – „Kliknij i podróżuj”.

 

 

To zupełnie nowy system zaczepów, dzięki któremu zamiana pałąka do roweru na stroller czy kółko do biegania zajmie dosłownie parę sekund. System jest automatyczny, a prawidłowe zamknięcie potwierdza głośne i wyraźne kliknięcie. Rodzic ma więc zawsze pewność, że wszystkie elementy znajdują się na swoim miejscu i nic nie wysunie się, ani nie wypadnie, gdy na trasie pojawi się przeszkoda.

 Po drugie, Croozer jako pierwszy producent na rynku wprowadza multifunkcjonalne oświetlenie przyczepki – system Click & Flash z trzema trybami pracy. To więcej niż zwykła lampka: system jest w pełni zautomatyzowany – po włączeniu, specjalny sensor wykryje zarówno ruch wózka, jak i to, że się ściemnia. Światło – czerwone do tyłu i białe do przodu – włączy się automatycznie, a jeśli zatrzymasz się na dłużej niż 4 minuty, również samo się wyłączy. Wbudowaną baterię można naładować, korzystając ze standardowej ładowarki USB, a w pełni naładowana wystarczy nawet na 15 godzin biegu z oświetleniem.

 

 Po trzecie, niemiecki producent oferuje nową podstawę ramy: lżejszą i trwalszą. Dzięki niej, dynamiczna jazda będzie jeszcze przyjemniejsza, bez względu na teren, w którym zaplanujemy rekreację z maluchem.

Po czwarte, na użytkowników czekają ulepszone pasy bezpieczeństwa – wygodne dla dziecka i jeszcze bezpieczniejsze. W tym modelu Croozer postawił na kolorowy system zapięć, ułatwiający kontrolę stanu pasów oraz system „Złap i zaciągnij”, który pozwala skrócić do minimum czas zapinania, a jednocześnie, precyzyjnie dopasowuje się do malucha. Ramiona pasów można wyregulować między 23 a 38 cm.

 

 Jak widać, Croozer Kid Plus for 1 przeszedł w 2016 roku (nie tak małą) metamorfozę. Nowa wersja sprawi, że zarówno aktywny rodzic, jak i jego pociecha będą mogli się cieszyć jeszcze większym komfortem i bezpieczeństwem jazdy.

Najnowszy model Croozer Kid Plus for 1 czeka na Was na wozimysie.pl. Zamówienie można złożyć online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl