Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

CO WYBRAĆ, PRZYCZEPKA ROWEROWA THULE CHARIOT COGUAR 1 CZY CHEETAH 1?

372.jpg

Więcej niż przyczepka rowerowa

Przyczepka rowerowa Thule – to rozwiązanie najchętniej wybierane przez młodych rodziców. Dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu nie ma niczego lepszego – wszystkie produkty tej marki łączą w sobie ergonomię, funkcjonalność i design stworzony z myślą o wszystkich fanach sportu, którzy jednocześnie dbają o bezpieczeństwo pociechy.

Wszystkie przyczepki oferowane przez THULE Chariot to produkty warte uwagi młodych, aktywnych rodziców. Chociaż wszystkie produkty tej marki cieszą się popularnością, artykuł koncentruje się wokół dwóch: Thule Chariot Coguar 1 oraz Thule Chariot Cheetah 1. Każda z nich pozwala uprawiać sporty takie jak: jogging, jazda na rowerze czy nawet biegi narciarskie (z odpowiednio dobranymi akcesoriami) w towarzystwie nawet najmniejszego malucha. Dziecko może sobie smacznie spać w przyczepce bądź obserwować zmieniający się krajobraz - doskonale zabezpieczone przed niekorzystną pogodą, wstrząsami czy też jakimkolwiek wypadkiem. 

THULE Chariot Coguar 1 wersja spaceorwa i begowa
THULE Chariot Coguar 1 przyczepka rowerowa
THULE Chariot Cheetah 1

 

Co wyróżnia przyczepki THULE?

Opisywane tu modele to produkty z najwyższej półki – takie, które łączą funkcjonalność z bezpieczeństwem. Najważniejszymi zaletami, łączącymi oba modele są:

- możliwość regulowania wysokości rączki – funkcja HeightRight™ gwarantuje możliwość jej komfortowego dopasowania tak, by wózek można było trzymać pewnie i komfortowo zarazem w każdych warunkach,
- 5 - punktowe pasy bezpieczeństwa – gwarantujące, że maluch nie wypadnie z wózka ani z niego nie wypełznie, a jednocześnie nie będzie odczuwał nieprzyjemnego ucisku w trakcie jazdy,
- hamulec parkingowy,
- szybko zdejmowane koła,
- miejsce na bagaż z tyłu,
- przyciemniane okna,
- osłona przeciwsłoneczna
- materiał odblaskowy – zwiększający widoczność na każdym szlaku.

THULE Chariot coguar i cheetah akcesoria

Cheetah czy Coguar?

O ile Thule Chariot Cheetah jest modelem wystarczającym dla tych, którzy z maluchem wybierają się na krótką czy dłuższą wycieczkę rowerową bądź bieg po równej i dobrze ustabilizowanej ścieżce joggingowej, o tyle Thule Chariot Coguar, z uwagi na obecność amortyzatorów, sprawdzi się również w bardziej wymagającym terenie i na trasach o wyższym stopniu trudności. Podkreślić warto, że model ten:

- posiada amortyzatory zamontowane po obu stronach wózka, które można wyregulować - obecność piórowych amortyzatorów CAS to gwarancja, że maluch nie odczuje wstrząsów nawet na nierównym gruncie, czy podczas wędrówek górskich i tym podobnych,
- jest wzbogacony o funkcję Click’n’Store – pozwalającą przechowywać w wózku zestaw adaptacyjny, umożliwiający zmianę wózka joggingowego w spacerowy w parę sekund – to opcja dobra dla tych, którzy lubią urozmaicać sobie aktywność sportową,
- jest wyposażony w okienka zapewniające lepszą wentylację – idealne np. na upalne dni oraz naprawdę długie trasy.

Warto pamiętać, że z uwagi na dodatkowe wyposażenie, wózek waży 11, a nie 9 kg, jak model Cheetah. 2 kilo różnicy to jednak niewiele – zważywszy na równomierne rozłożenie ciężaru.

THULE Chariot Coguar 1 akcesoria

Moc możliwości

Chcąc uprawiać sporty inne niż jazda na rowerze, można się skusić na dodatkowe wyposażenie przyczepek, poszerzające ich zakres funkcji. Dostępne są np.:

zestawy do joggingu,
zestawy do uprawiania narciarstwa biegowego,
zestawy spacerowe,
dodatkowy bagażnik
uchwyt na kubek,
podparcie dla małych dzieci,
- … i wiele innych.

THULE Chariot akcesoria
THULE Chariot zestaw do biegania
THULE Chariot zestaw spacerowy

Jak widać, uprawianie sportu nawet z najmłodszymi dziećmi jest możliwe, a co więcej - może być przyjemne, komfortowe i bezpieczne dla malucha. Jedyne, co trzeba zrobić, to wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Produkty marki THULE Chariot to propozycja dla każdego rodzica, który nie chce rezygnować z prowadzonego dotychczas aktywnego stylu życia.

Przedstawione powyżej modele dostępne są w wersji dla jednego dziecka: ThuleChariotCheetah 1 i Thule Chariot Cougar 1 oraz dla dwójki dzieci: Thule Chariot Cheetah 2 oraz Thule Chariot Cougar 2.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl