Darmowa wysyłka od kwoty 1000 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Burley D'lite i D'lite X - co oznacza X w nazwie D'lite?

510.jpg

Burley D’lite oraz D’lite X to modele wyższe zaawansowaniem, niż omawiamy w tym cyklu Encore i Encore X (artykuł znajdziecie >>tutaj<<).
Oba modele D’lite to przyczepki dwuosobowe, wyposażone w amortyzację sprężynową oraz regulowane oparcia (różnice w regulacji oparcia poniżej), co wyróżnia je na tle konkurencji. Postaramy się omówić najważniejsze różnice w D’lite oraz D’lite X.

Burley D'lite X 2020
Burley D'lite 2020

 

Komfort dziecka na poziomie Premium

Kabina przyczepek Burley D’lite i Burley D’lite X została poszerzona, tak by zwiększyć przestrzeń na łokcie – omawiane modele, to przyczepki dwuosobowe, więc każda dodatkowa przestrzeń jest w nich mile widziana.

Wygodne fotele z linii Premium, pokryte siateczką mesh, tak by zapewnić największy komfort i zwiększyć przepuszczalność powietrza oraz dodatkowe poduszki sprawiają, że Burley staje się prawdziwą karocą.

Z myślą o podróżach po zróżnicowanym trenie producent wyposażył D’lite i D’lite X w regulowaną amortyzację sprężynową, która zapewni płynną jazdę po najtrudniejszym trenie, niezależnie od wagi pasażerów.

Wielofunkcyjna przyczepka rowerowa

Przyczepki Burley D'lite są kompatybilne z każdym zestawem dodatkowym Burley (zestaw do biegania, zestaw spacerowy [dwa kółka], zestaw do uprawiania narciarstwa) co czyni je naprawdę uniwersalną przyczepką dla dzieci.
Ale przyczepka D'lite to nie tylko wózek dla dziecka, to także przyczepka cargo (do przewożenia ładunków). Po zdemontowaniu foteli zyskujemy przestrzeń bagażową - to już 4w1!

Dlaczego jeden D’lite ma X w nazwie?

Oba modele wyposażone są w szereg przydatnych funkcji i akcesoriów zwiększających wygodę jazdy, jednak Burley D’lite X ma coś jeszcze i właśnie dlatego w nazwie znalazł się „x”.

Indywidualnie regulowane oparcia

D’lite X wyróżnia się regulacją oparcia indywidualną dla każdego dziecka (podobnie jak w przyczepkach Thule). Co nam to daje? Bardzo wiele! Gdy jedno z dzieci zaśnie, możemy położyć jego oparcie, w tym czasie drugie dalej może podziwiać widoki, jadąc w pozycji siedzącej.

Drugą różnicą jest mata podłogowa – przydatny gadżet, szczególnie w trakcie wycieczek na plaże lub po błotnistych terenach.

Czy są porównywalne? Tak! To niezwykle dobry sprzęt, który zaspokoi potrzeby wymagającej rodziny, a jego cena nie jest wygórowana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl