Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

BABY JOGGER SUMMIT X3 – BESTSELLER WŚRÓD WÓZKÓW DO BIEGANIA

BABY JOGGER SUMMIT X3 – BESTSELLER WŚRÓD WÓZKÓW DO BIEGANIA

BABY JOGGER SUMMIT X3 – WÓZEK DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Na popularność wózka biegowego Baby Jogger Summit X3 z pewnością wpływa fakt, że doskonale sprawdza się on w każdym terenie. Mając taki wózek, możemy bez problemu biegać z dzieckiem na co dzień po mieście, jak i używać go podczas spacerów i marszobiegów po leśnych ścieżkach, łąkach lub pagórkach. Ulokowana w rączce blokada koła przedniego pozwala w szybki i łatwy sposób przemienić wózek ze spacerowego w biegowy.

Baby Jogger Summit X3

Dodatkowym atutem jest fakt, że wózek został skonstruowany w taki sposób, że może być złożony jednym ruchem ręki. Pociągając za specjalny pasek sprawimy, że wózek złoży się „w pół” i możemy od razu zapakować go do bagażnika samochodu. Takie rozwiązanie bardzo przydaje się podczas wspólnych, rodzinnych wycieczek. Dzięki temu wózek jest też wygodny w przechowywaniu, ponieważ zajmuje niewiele miejsca.

ZALETY WÓZKA BABY JOGGER SUMMIT X3

Oprócz tego, że wózek Baby Jogger Summit X3 może być używany praktycznie w każdym terenie i w razie potrzeby bardzo łatwo go złożyć, posiada także wiele innych zalet. Zaliczyć można do nich aluminiową ramę, która jest solidna i zarazem bardzo lekka. Dzięki temu bez problemu wniesiemy wózek na wyższe piętro, gdy zajdzie taka potrzeba.

wózek - Baby Jogger Summit X3

Model Summit X3 został zaprojektowany z myślą o aktywnych rodzicach i wyposażony w unikalny hamulec ręczny. Zwiększa on bezpieczeństwo malucha ułatwiając kontrolę nad wózkiem, gdy sytuacja wymaga natychmiastowej reakcji. Niezależne zawieszenie na wszystkie koła zapewnia płynną jazdę nawet po nierównym terenie.

 

Podczas jazdy wózkiem mały pasażer podróżuje w wygodnym, wentylowanym siedzisku oraz zabezpieczony jest specjalnymi, 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa. Siedzisko posiada funkcję pochylenia oparcia do pozycji półleżącej, z której można skorzystać wtedy, gdy nasza pociecha podczas treningu zrobi się senna.

Wózek do biegania Baby Jogger Summit X3

Ochronę przed słońcem i wiatrem zapewnia z kolei duża, wielopozycyjna budka, która wyposażona została w okienka oraz zapinane na rzepy otwory wentylacyjne. Budka została wykonana z najlepszej jakości materiałów i wyposażona w filtr UV 50+.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl