Darmowa wysyłka od kwoty 500 zł       Doskonała obsługa klienta       Wszystko w jednym miejscu

17

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

AKCESORIA DO WÓZKÓW I PRZYCZEPEK ROWEROWYCH CROOZER

256.jpg

Akcesoria do wózków i przyczepek rowerowych Croozer możemy podzielić na kilka kategorii. Pierwsza – najbardziej bogata w produkty - związana jest ze zwiększeniem komfortu dziecka, które znajduje się w przyczepce. Druga bezpośrednio dotyczy wygody osób, które z wózkiem chodzą, biegają lub jeżdżą. Trzecia to akcesoria pozwalające dopasować przyczepkę . Ostatnia zaś ułatwia utrzymanie wózka w czystości. 

AKCESORIA DO WÓZKÓW I PRZYCZEPEK ROWEROWYCH CROOZER DLA KOMFORTOWEJ JAZDY DZIECKA

Każda przyczepka Croozer pozwala przewozić nawet najmłodsze dzieci. Wystarczy tylko skorzystać z hamaka dla niemowląt, który mocuje się w taki sposób, że jest on zawieszony w powietrzu. Taka forma zawieszenia wspiera system amortyzacji, który zapewnia niemowlętom spokojną i bezpieczną jazdę. Dodatkową ochronę gwarantują boczne oparcia hamaka i trzypunktowe pasy, stabilizujące pozycję malucha.

W przyczepkach rowerowych Croozer przewidziano również akcesoria dla tych dzieci, które skończyły osiem miesięcy, lub po prostu są w stanie samodzielnie siedzieć. Mogą skorzystać z podparcia, które bardzo dobrze utrzymuje główkę i szyję. W związku z tym, że dzieci rosną w różnym tempie, wysokość podparcia można regulować, a z czasem również zdemontować.

Bez względu na wiek dziecka, poza zapewnieniem bezpieczeństwa podczas podróży, zależy nam na gwarancji wysokiego komfortu podczas jazdy. Taką wygodę pozwala zapewnić śpiworek wykonany z materiałów funkcyjnych, które dobrze utrzymują ciepło i ochraniają przed niskimi temperaturami. Śpiworek został wykonany w taki sposób, by móc go bez problemu przypiąć do hamaka.

Przyjemność z jazdy mogą naruszać również opady atmosferyczne i słońce. Dlatego każda przyczepka Croozer umożliwia zamontowanie dwóch rodzajów osłon. Pierwszy rodzaj to osłony przezroczyste, chroniące przed deszczem. Natomiast drugie pozwalają na wygodną jazdę również wtedy, gdy słońce świeci wprost do wnętrza wózka.

AKCESORIA PRZEZNACZONE DLA OSÓB PROWADZĄCYCH WÓZEK

Osoby prowadzące wózek, lub biegające z nim, mają możliwość zamontowania uchwytu na kubek, konsoli lub torbyUchwyt na kubek pozwala mieć cały czas pod ręką napój. Mocowana na rączce konsola pozwala na umieszczenie w niej czegoś do picia, ale również drobnych przekąsek, czy też niezbędnych w czasie biegu lub spaceru rzeczy. Te ostatnie można schować w zamykanej kieszonce konsoli. W torbie, którą także można zamocować na rączce, znajdują się przegródki umożliwiające zabranie ze sobą rzeczy kilku rodzajów. Uniwersalność tego akcesorium przejawia się w tym, że po odpięciu z rączki wózka, torba może być używana po prostu jako torba na ramię – umożliwia to regulowany pasek, którego maksymalna długość wynosi 1,4 metra.

Konsola

 

AKCESORIA UMOŻLIWIAJĄCE PRZEKSZTAŁCENIE PRZYCZEPKI

Uprawianie różnych sportów nie musi oznaczać rezygnacji z opieki nad dzieckiem. Wiedzą o tym doskonale producenci przyczepek Croozer. Jednym z akcesoriów pozwalającym na przekształcenie przyczepki, jest Ski Adapter - adapter narciarski. Dzięki niemu można cieszyć się towarzystwem dziecka również podczas uprawiania narciarstwa biegowego, czy też po prostu poruszania się po śniegu. Do adaptera narciarskiego pasują narty dziecięce o długości 90 centymetrów. Ich bardzo istotną cechą jest to, że większe dzieci mogą z nich korzystać, jeśli tylko same uprawiają zimowe sporty.

Przyczepkę Croozer Kid można przekształcić również w wózek biegowy i spacerów. Do tego celu wystarczy posiadać koło przeznaczone do konkretnego rodzaju aktywności, a wraz z nim uchwyt mocujący. Przykładem jest koło spacerowe do przyczepek Croozer Kid i Croozer Kid Plus. Drugą opcją jest zestaw z większym kołem, przeznaczony do uprawiania joggingu.

Wśród akcesoriów z tej kategorii warto też wymienić dodatkowy zaczep mocowany do roweru. Co prawda w żaden sposób nie wpływa on na funkcjonalność przyczepki, ale umożliwia jej wygodniejsze użytkowanie. Zaczep ten można na stałe zamontować na rowerze, przez co przepięcie przyczepki z jednego jednośladu do drugiego będzie znacznie ułatwione. W ten sposób dziecko będzie mogło podróżować z różnymi osobami. Zaczep w żaden sposób nie utrudnia zwykłej jazdy na rowerze.

AKCESORIA DO PRZYCZEPEK CROOZER UŁATWIAJĄCE UTRZYMANIE ICH W CZYSTOŚCI

Utrzymywanie przyczepki w czystości przekłada się nie tylko na jej wygląd, ale również na stan techniczny. Na szczęście wśród dostępnych akcesoriów producent oferuje również takie, które ułatwiają to zadanie. Wśród nich znajdziemy matę wewnętrzną, pozwalającą zachować czystość wewnątrz. Za to zewnętrzną stronę niezłożonej przyczepki można ochronić pokrowcem.

 

Przyczepki Croozer bez dodatków są sprzętami w pełni funkcjonalnymi. Jednak opisane akcesoria sprawiają, że przyczepki i wózki Croozer dostarczają dodatkowe możliwości, a także podnoszą komfort i bezpieczeństwo korzystania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl